Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziurawa wykładzina pod kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mojego ADR'a chyba wcześniej użytkowała kobieta z tego względu że mam dwie dziury średnicy ok 5 cm wydłubane do samej blachy tak jak by od szpilek w okolicy hamulca, i gazu. Jest może jakiś patent aby to załatać? Czy koniecznie musze wymienić cały dywan? Pytam z tego względu że jest z tym trochę roboty... W użytkowaniu mi to nie przeszkadza, lecz strasznie szybko zużywa mi się wycieraczka przednia, wpada w dziurę parcieje, i się rozlatuje ;|

Opublikowano

Może jakaś pianka montażowa i później kawałek wykładziny na to przykleić ? :mysli:

Opublikowano

wymien dywan na poliftowy

Opublikowano
  • Autor
wymien dywan na poliftowy

Czym się różni polift od przedlifta? Podejdzie p&p?

Opublikowano

wymień wykładzinę i nie cuduj bo nie ma sensu . Od 50zł możesz wyrwać wykładzinę a wymiana całej podłogi to może max 30minut .

Opublikowano

Trzeba rozbebeszyć cały środek praktycznie. Za 30 minut to nawet tunelu środkowego nie da rady wymontować.

Opublikowano
Trzeba rozbebeszyć cały środek praktycznie. Za 30 minut to nawet tunelu środkowego nie da rady wymontować.

To kolego nie wiem jak ty to robisz że w 30min nie wybebeszysz tunelu środkowego jak on jest przymocowany na 5 śrubach ( z podłokietnikiem ) lub 3 śrubach bez niego . Wyciągasz radio masz 2 śrubki od panelu , ściągasz panel masz następne 2 śrubki i 1 z lewej strony ( koło kolana kierowcy ) i cała filozofia odkręcenia tunelu środkowego ... . Przechodziłem ten zabieg już na starej wykładzinie bo szukałem dziury od lania się wody do środka i teraz w piątek wyciągałem i wkładałem nową wykładzinę do mojej audi i cały zabieg wraz z umieszczeniem na nowo kabli od foteli oraz czyszczeniem , smarowaniem prowadnic zajeło mi 1h 15min . Chodzi mi o dokładne rozbebeszenie całości fotele , tunel ,boczki , kanapa tylna . W B5 to bajka .

Opublikowano
  • Autor

Myslałem że wystarczy rozebrać tylko tunel przy ręcznym, macie gdzieś jakieś zdjęcia czy cuś? Żebym się nie pogubił?

---------- Post dopisany 22-06-2013 at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 14:45 ----------

up

Opublikowano

Przerabiałem ten sam temat, wykładzina w tym miejscu uszkodzona po obcasach kobiecych butów... Wystarczy pianka montażowa do okien /łatwa do usunięcia przy ew. wymianie całego dywanu/ + kawałek wykładziny /ja wykorzystałem próbniki dywaników samochodowych/ i oczywiście klej /ja wykorzystałem ogólnodostępny klej do wykładzin/. Defekt usunięty w ciągu 30 min, włączając schnięcie kleju. Jutro wrzucę fotki do oceny efektu wizualnego...

Opublikowano
  • Autor

To podrzuc te fotki ;)

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Fotograf ze mnie jak z koziej d*py trąbka, ale coś tam widać, a najlepiej, że nie odkurzone:decayed:

DSCN3103.jpg

i kpl. próbników w różnych kolorach...

DSCN3104.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Trzeba rozbebeszyć cały środek praktycznie. Za 30 minut to nawet tunelu środkowego nie da rady wymontować.

To kolego nie wiem jak ty to robisz że w 30min nie wybebeszysz tunelu środkowego jak on jest przymocowany na 5 śrubach ( z podłokietnikiem ) lub 3 śrubach bez niego . Wyciągasz radio masz 2 śrubki od panelu , ściągasz panel masz następne 2 śrubki i 1 z lewej strony ( koło kolana kierowcy ) i cała filozofia odkręcenia tunelu środkowego ... . Przechodziłem ten zabieg już na starej wykładzinie bo szukałem dziury od lania się wody do środka i teraz w piątek wyciągałem i wkładałem nową wykładzinę do mojej audi i cały zabieg wraz z umieszczeniem na nowo kabli od foteli oraz czyszczeniem , smarowaniem prowadnic zajeło mi 1h 15min . Chodzi mi o dokładne rozbebeszenie całości fotele , tunel ,boczki , kanapa tylna . W B5 to bajka .

Mozesz podrzucic caly opis do wymiany dywanu,bo wlasnie mnie to czeka?Dokladnie jak co z czym ugryzc.Czy pulki pod kiera i schowek trzeba demontowac?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.