Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] moja A4


danielhelman

Rekomendowane odpowiedzi

autobus zasłonił nadjeżdżającą astrę. na dodatek kumpel prowadził. to było około 16, a od 2 w nocy za kółkiem siedzieliśmy no i bum. zmęczenie, pogoda i się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tak

nie byleś widac dawno na orlenie w klopie a pisze tam zawsze 2h jazdy 15min odpoczynku :grin::grin::grin:

a tak serio to tak czazem bywa, tak samo jest z mandatami nie dostaje ten kto nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie:decayed:

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 00:48 ----------

czas na letni setup: dwie felgi już zrobione, jeszcze dwie i będzie super według mnie. a wam jak się podoba?

20140313_171321.jpg

20140313_181131.jpg

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

eksperymentowałem z pomarańczowymi rantami wewnętrznymi, ale niezbyt wyglądało. lusterka też będą w czarnym macie. :banan:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

zderzak w kolorze czeka na montaż i będzie oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka nie lepiej w kolor nadwozia? Powiedz coś o tych kołach i oponach, bo faktycznie duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi 17 cali oponki Infinity 225/45/17

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

no i niestety pogoda się popsuła i z planów pomalowania dwóch pozostałych felg nici. za to tył już założony.:grin:

20140315_121500.jpg

Dawno jakoś na forum nie zaglądałem. trochę się zmieniło w aucie, niestety nie za dużo.

dzisiaj zawita podsufitka z polifta, a na dniach skóra na ręcznym też z polifta.

felgi 17 cali oponki Infinity 225/45/17

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

no i niestety pogoda się popsuła i z planów pomalowania dwóch pozostałych felg nici. za to tył już założony. :grin:

20140315_121500.jpg

Dawno jakoś na forum nie zaglądałem. trochę się zmieniło w aucie, niestety nie za dużo.

dzisiaj zawita podsufitka z polifta, a na dniach skóra na ręcznym też z polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...