Skocz do zawartości
IGNOROWANY

regeneracja odbłysników xenon d2s


tomek71wzw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym żebyście polecili mi jakąś firmę regenerującą odbłyśniki xenon d2s w lampach valeo. W jakich cenach waha się taka usługa? Czy polerują tez klosze z zewnątrz? Jest jakiś manual na forum jak wykręcić soczewke w ori xenonie?

---------- Post dopisany 19-06-2013 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 19:09 ----------

ponawiam pytanie!

A może ktoś na forum jest kto ogarnia odbłyśniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja regenerowałem u siebie w bixie b6, mnie ze względu na spory czas oczekiwania zrobili za darmo ale... po roku zmieniłem na soczewki z b8 i te z b6 wyglądały tak:

ca1a6d465de530cbm.jpg

83939205c97cc436m.jpg

9c693c62ed5a8d78m.jpg

bacd8d417901b466m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia nie polecam regenerować odbłyśników soczewek bo ciężko nałożyć jest warstwę refleksyjną która będzie zbliżona do ori. często lepszym i tańszym wyjściem jest wstawienie używanych nie wypalonych oryginałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja regenerowałem u siebie w bixie b6, mnie ze względu na spory czas oczekiwania zrobili za darmo ale... po roku zmieniłem na soczewki z b8 i te z b6 wyglądały tak:

po roku tak sie zniszczyły? oświetlenie drogi bardzo się pogorszyło przez ten rok?

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

z doświadczenia nie polecam regenerować odbłyśników soczewek bo ciężko nałożyć jest warstwę refleksyjną która będzie zbliżona do ori. często lepszym i tańszym wyjściem jest wstawienie używanych nie wypalonych oryginałów.

cięzko jest dostać uzywki w dobrym stanie czy mozę sie myle? na allegro nie ma żadnej aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja regenerowałem u siebie w bixie b6, mnie ze względu na spory czas oczekiwania zrobili za darmo ale... po roku zmieniłem na soczewki z b8 i te z b6 wyglądały tak:

po roku tak sie zniszczyły? oświetlenie drogi bardzo się pogorszyło przez ten rok?

Dokładnie po roku w ciągu tego okresu pogorszyło się nie bardzo tragicznie ale zauważalnie, i tu podzielam opinię kolegi Gwerty - po wymianie na projektory od niego kolosalna roznica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za pomoc!

---------- Post dopisany 31-08-2013 at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 18:27 ----------

Witam panowie raz jeszcze w tym temacie. Będę jechał do Zakopanego a po drodze jest ten zakład w Krakowie:

Regeneracja reflektorów, odbłyśników, xenonów - Kraków

Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś korzystał u nich z usługi regeneracji odbłyśników? Jakie efekty? Jak długotrwałe?

Mam nie po drodze do kolegi Gwerty a Kraków mógłbym zahaczyć po drodze. Chyba, że odradzacie to podjadę do Gwerty i może zmienię kierunek wypoczynku z Zakopanego na Bałtyk :)

A może kolega Gwerty wie coś na temat konkurencji, jakich to metod używają i czy nie walą "popeliny" że rok po roku trzeba ich odwiedzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam soczewki leciutko wypalone za niewielka kase do b5 polifcie, jakbys chciał nawet regenerować to nie będziesz uziemiony bez auta na ten czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...