Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klima włącza się i wyłącza co kilka sekund


lookas

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś zobaczyć jakie wartości wyświetlają się w kanale 26 na klimatroniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zobaczyć jakie wartości wyświetlają się w kanale 26 na klimatroniku?

A jaka jest kombinacja klawiszy w B6 bo sam nie wiem co jest z moją klimatyzacją. Dziś chodziła i się wyłączyła. Ale po jakimś czasie gdy kolejny raz wszedłem do auta to klima się włączała i wyłączała a później w ogole się nie włącza. JEszcze nigdzie nie byłem ale mam nadzieję, że to tylko brak czynnika. Ale żeby się tak włączała i wyłączała...czy to normalne by było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 nie ma kodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Miałem założony licznik z FIS`em po II lifcie i okazało się że wysyłał błędne informacje do klimatronika o temp. silnika. Dlatego też w kodach na kanale 26 zmieniały się cały czas wartości. Szkoda że nikt z forum nie chciał zobaczyć... Po odłączeniu jednego pinu od licznika wszystko działa jak należy, a na kanale 26 wyświetla się cały czas wartość "255".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, u mnie też świruje na tym kanale. Na przemian 255 i 16. Fakt, zegary zmieniałem ale na te z pierwszego lifta, bez fisa.

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

... Po odłączeniu jednego pinu od licznika wszystko działa jak należy,...

Podpowiesz który to pin? Sam do tego doszedłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 pin w żółtej kostce, można go odłączyć i klima będzie chodziła bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:drinks::thumbup1: Spróbuję. W zasaddzie mam stare zegary ale poprzedni właściciel tak poprzerabiał w nich podświetlanie, że szkoda zakładać.

---------- Post dopisany 26-07-2013 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 13:35 ----------

4 pin w żółtej kostce, można go odłączyć i klima będzie chodziła bez problemu.

4 ale od końca :wink: Działa. :decayed: Teoretycznie wymiana panela klimy powinna załatwić ten problem, ale ten po I lifcie nie załącza sprężarki wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...