Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brak ciśnienia w przewodach dolotu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Problem jak w temacie, ale trochę dziwnie.

Jak sprawdzam na postoju, przy dodawaniu gazu węże dolotu nie twardnieją :shocked: Obroty do 3000, a ściśnięty wąż nawet nie reaguje. Dziwne jest to, że podczas jazdy auto ma normalnego kopa, czuć że turbina pompuje, przyśpiesz żwawo. Miałem kiedyś tryb awaryjny gdzie nie chodziła turbina i odczucia były zupełnie inne!

Jedynym dziwnym objawem podczas jazdy jest dziwny syk, tak jakby sprężone powietrze, ale w jakiejś metalowej puszce rezonansowej :blink: Syczy przy gwałtownym wciśnięciu pedału gazu i tylko do około 3000 obr.

Gumowe przewody dolotu sprawdzałem i są szczelne.

Opublikowano

no to niezbyt metoda badania cisnienia w dolocie. podlacz VAG i zloguj wartosci

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że nie jest to jakaś zaawansowana diagnostyka, ale fakt pozostaje faktem - ciśnienia brak!! Kiedyś sprawdzałem w ten sposób i było wyczuwalne :angry:

Opublikowano

albo dziura w gumach albo ...

podłącz VAGinę zobaczymy co pokarze

Opublikowano

Jak sprawdzam na postoju, przy dodawaniu gazu węże dolotu nie twardnieją :shocked: Obroty do 3000, a ściśnięty wąż nawet nie reaguje.

na postoju to mozesz macac ..... ale kolezanke na siedzeniu pasazera .... :naughty:

zapnij Vaga i pelna lycha ... wtedy zobaczysz doladowanie ....

Opublikowano

Jak sprawdzam na postoju, przy dodawaniu gazu węże dolotu nie twardnieją :shocked: Obroty do 3000, a ściśnięty wąż nawet nie reaguje.

na postoju to mozesz macac ..... ale kolezanke na siedzeniu pasazera .... :naughty:

zapnij Vaga i pelna lycha ... wtedy zobaczysz doladowanie ....

SPANKY jesteś zawalisty jak czytam Twoje teksty aż mnie brzuch boli ze śmiechu.Troche humoru na forum jest.Nie jest nudno.POZDRAWIAM :>

Opublikowano

Jak sprawdzam na postoju, przy dodawaniu gazu węże dolotu nie twardnieją :shocked: Obroty do 3000, a ściśnięty wąż nawet nie reaguje.

na postoju to mozesz macac ..... ale kolezanke na siedzeniu pasazera .... :naughty:

zapnij Vaga i pelna lycha ... wtedy zobaczysz doladowanie ....

SPANKY jesteś zawalisty jak czytam Twoje teksty aż mnie brzuch boli ze śmiechu.Troche humoru na forum jest.Nie jest nudno.POZDRAWIAM :>

a to nie forum adoracji tylko techniczne nie nabijac postow. jak ci sie kolega podoba PW do niego napisz :sesese:

Opublikowano

Kolego MUSASHI-wyjaśnienie napisalem do Ciebie na PW.Brak odpowiedzi.Poprostu SPANKY rozsmieszyl mnie do lez.Jeśli chodzi czy go lubie to i owszerm za Jego poczucie -specyficze-humoru.Sorry ,że żle to przyjaleś.Pozdrawiam.Postów nie nabijam jak mogę to pomagam innym kolegom z forum ,nie zależy mi na ilości postów. :)

Jeśli chcesz usuń tą wypowiedz i wcześniejszą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.