Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ustawienie geometri po obnizeniu auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

We wtorek będę na Geometrii po zmianie zawieszenia Więc dowiem się u fachowców I dam znać czy w a4 można korygować przód

---------- Post dopisany 03-07-2013 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 21:17 ----------

I jestem Po geometrii Komputerowej . W a4 b6 nie ustawia się z przodu pochylenia jedynie zbieżność Można sankami ale można zrobić gorzej niż było. Więc Sprawa chyba rozwiązana :wink:

Opublikowano

w B6 mozna regulowac pochylenie przednich kól pod warunkiem ze sie ma górne wachacze z regulacja ich dlugosci :naughty:

Opublikowano

Byłem na Geometrii I nie ma z przodu regulacji kątów kół Jedynie sankami . Mam B6 więc co mechanik który tym zawodowo się zajmuje wie mniej niż powinien ?

Opublikowano

normalnie to regulacji katów nie ma, no chyba ze sie ma cos takiego :decayed:

wachacze.jpg

wachacze1.jpg

Opublikowano

vokotibi numer konta na pw Ci podesłać?? :naughty:

Opublikowano

Hehe a ty dalej przy swoim :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Na fotkach pokazales a3 zreszta normy tez ma a4 ale fizycznie nie jest przestawialny... zrozum to raz na zawsze..

Opublikowano
Twierdze ze sie nie ustawia pochylenia w a4(z wyjatkiem przesuniecia sanek), w a3 sie ustawia. zróbmy ankiete, heh albo załuż sie o stówe:D

Dalej nie kumasz? Twierdziłeś że w a3 pochył jest regulowany...

Opublikowano

hehe smieszny jestes... to jest forum a4 cj=hlopie i przyznaj sie do bledu co?? o a3 mówiłem z czasów golfa 4 czyli lata 1996-2002 i na bank jest regulowany

Opublikowano

jakiego błedu?

mam dla ciebie rebus:

2 zdjęcie nr 28- co oznacza ten kwadrat?

Opublikowano

nie bede sie z toba bawil w rebusy, mowi ci 4 niezaleznych gosci ze sie nie da a ty dalej swoje

Opublikowano
Temat dotyczył ustawiania zbieżności po zmianie zawieszenia(bez drążków) - to mnie tak rozbawiło.

Nie czepiałem się żadnych kątów pochylenia koła bo w a4 przód - producent nie przewidział ich regulacji (co nie zanczy nie da się ich przestawić)

Pisałem o tym już, nie wiem o co ci chodzi?

To jak z tą stówą?

Opublikowano

hehe nie rozsmieszaj mnie koles

Opublikowano

dobra zakończmy temat bo mam już dość

Opublikowano

Ja tez

Opublikowano
No nie da sie nie rozumiesz??

przeciez w a3 masz swozen wachacza na 3 srubach i tam regulujesz pochyl,

wlasnie sankami mozesz lekko negatywa z prawej na lewa np skorektorowac..

a wg ciebie w a3 jest nie regulowany a w golfie 4 mozna regulowac?? Przeciez to te same zawieszenia, identyczne wiec prosze cie nie kłuć sie na siłe tylko doczytaj

...otóż dziś wymieniałem u siebie w zakładzie sworzeń " GOLF 4 " dokładnie lewy ,i otwory w wahaczu (te gdzie przechodzą 3 śruby) są delikatnie owalne ,ale po założeniu wszystkich 3ch śrub,luz jest tak niewielki ze NIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ USTAWIENIA CZY NAWET MINIMALNEJ KOREKTY KĄTA POCHYLENIA KOŁA ....CO ZA TYM IDZIE w A3/Glof 4 pochylenie koła jest stałe ...kilka poglądowych fotek (nie poklei)

golf_4.jpg

golf_4_1.jpg

golf_4_2.jpg

golf_4_3.jpg

golf_4_4.jpg

golf_4_5.jpgmysłe ze jest po temacie .pozdrawiam :wink:

Opublikowano

...otóż dziś wymieniałem u siebie w zakładzie sworzeń " GOLF 4 " dokładnie lewy ,i otwory w wahaczu (te gdzie przechodzą 3 śruby) są delikatnie owalne ,ale po założeniu wszystkich 3ch śrub,luz jest tak niewielki ze NIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ USTAWIENIA CZY NAWET MINIMALNEJ KOREKTY KĄTA POCHYLENIA KOŁA ....CO ZA TYM IDZIE w A3/Glof 4 pochylenie koła jest stałe ...kilka poglądowych fotek (nie poklei)

Żebyś się nie zdziwił, mi w a4 b5 na samym bananie taki minimalny luz robi 10-15min.

Podchodząc do sprawy teoretycznie robisz tylko siebie i innych w balona.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

no ale skąd możesz o tym wiedzieć przecież nie masz jak tego sprawdzić...

chyba że w te i nazat do jakiegoś warsztatu

Opublikowano

...otóż dziś wymieniałem u siebie w zakładzie sworzeń " GOLF 4 " dokładnie lewy ,i otwory w wahaczu (te gdzie przechodzą 3 śruby) są delikatnie owalne ,ale po założeniu wszystkich 3ch śrub,luz jest tak niewielki ze NIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ USTAWIENIA CZY NAWET MINIMALNEJ KOREKTY KĄTA POCHYLENIA KOŁA ....CO ZA TYM IDZIE w A3/Glof 4 pochylenie koła jest stałe ...kilka poglądowych fotek (nie poklei)

Żebyś się nie zdziwił, mi w a4 b5 na samym bananie taki minimalny luz robi 10-15min.

Podchodząc do sprawy teoretycznie robisz tylko siebie i innych w balona.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

no ale skąd możesz o tym wiedzieć przecież nie masz jak tego sprawdzić...

chyba że w te i nazat do jakiegoś warsztatu

To musisz mieć w za***istym stanie te Twoje zawieszenie:decayed:.

pozatym nie muszę śmigać tam i nazat ,bo pracuje jako mechanik od 98r w jednym warsztacie .... Stary doczytaj niektóre sprawy ,bo sam się plączesz :facepalm: raz piszesz tak ,innym razem sam sobie przeczysz ....

...jak dla mnie ,mogą być sami tacy fachowcy będę miał robotę. a jak masz jakieś problemy to pisz PW a nie pajacujesz na forum.

-robi się niepotrzebny spam niewnoszący nic do wątku.

Opublikowano

a macie tam sprzet do geometrii?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.