Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłaczająca się klimatyzacja


tucholm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Audi A4 B6 2003r

2 miesiące temu miałem naprawianą klimatyzację, uszczelniono mi ją, wymieniono jakieś gumki i łożysko. Napełniono czynnik.

Klimatyzacja pochodziła miesiąc i od tego czasu działa nie działa. Czyli jadę po chwili nie działa po chwili działa.

Na warsztacie stwierdzono za wysokie ciśnienie i do wymiany sprężarka ponieważ się kończy!

Błędów w komputerze niema żadnych!

Proszę o opinię czy robią mnie w Karola czy co z nią robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od wymiany czujnika wysokiego ciśnienia. Mam ten sam problem i chyba najpierw go wymienię. Też w serwisie mi mówili o sprężarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprezarka daje wysokie cisnienie to dobrze. Wymien osuszacz i i dlawik. Pewnie sa zapchane, sprezarka tloczy az cisnienie wzrosnie na maxa i czujnik cisnienia wylacza ja by nie ulegla uszkodzeniu. Gdy cisnienie spadnie ponownie zalacza sie sprezarka i tak w kolko. Wadliwe dzialanie samego czujnika mozna sprawdzic podlaczajac manometry do ukladu. Rozumiem ze wentylatory dzialaja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się skończyła ta historia? bo mi się dziś wydawało, że jest koniec czynnika bo nagle econ się zapalił i nie szło go wyłączyć aż nagle zgasł i po 10 sec znów zapalił i tak w kółko...najgorsze to, że auto mam od paru dni i już coś dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...