Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] A4-ka Trolla (Sprzedana)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rób program i będzie AVJ 180 :grin:

Opublikowano

kolor taki jak mój ,,myszka" i eleganckie alu masz :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki, dzięki.
A tu obiecane zdjęcia (robione na szybko):

qp49.jpg


hdnf.jpg

y24y.jpg

A tu jeszcze zdjęcie z podróży (kiedy przywoziliśmy ją do domku :D, w tle nasz stary, dobry Yaris )

wops.jpg



---------- Post dopisany 22-01-2014 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 21:28 ----------

Jak widać miał miejsce mały edicik :grin:

Zdjęcia dorzucę potem (j/w zresztą)

Edytowane przez DJ_Troll

Opublikowano

gdzie wymieniałeś olej w skrzyni i jaki koszt ?

Opublikowano
  • Autor

Olej wymieniałem w AutoMax w Sosnowcu.

Olej Mobil ATF 5.5L - 440zł (5.5*80)
Usługa - 100zł

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

I kolejny mały edit :D

Edytowane przez DJ_Troll

Opublikowano

do 1.8t ani sie nie zastanawiaj tylko pakuj gaz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Był update, siedzi od 11.2013 :decayed:

Opublikowano

I jak sie jeździ na podtlenku ? :decayed:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

Heh, N2O jeszcze nie mam :decayed:

Ale tak ogólnie to ładnie, bez check-ów, nie szarpie i nie czuć zmiany Pb->LPG LPG>Pb

Opublikowano

Fajna bryczka.

Mam bardzo podobną BFB z gazem:grin: Landi Renzo z Dwustopniowym reduktorem LPG. Polecam

Opublikowano

fajne autko , suuper silnik , ale ta skrzynia wcześniej czy później przyprawi ci troche siwych włosów, ja swoją sprzedałem z multitroniciem , teraz szukam A4 z manualem

Opublikowano
  • Autor

@Instruktor83 - Mamy właśnie w planach swap Multi na 7 lamel, albo auto też sprzedamy (czego ja osobiście nie chcę :confused4:)

Opublikowano

ja też nie chciałem się rozstawać z autem , ale na szczęście sprzedałem i teraz koniecznie manual, multitronic naprawiałem , z kieszeni uleciało mi niecałe 3tyś i powiedziałem że musi być manual

Opublikowano
  • Autor

@Instruktor - co powiesz o swapie na 7 lamel?

Opublikowano

wiesz co , ja wogóle tego nie brałem pod uwagę, po tym jak jeździłem multitronickiem 7 miesięcy , dostałem tak w kość ,że nie brałem już tego wogóle pod uwagę, teraz szukam zadbanej 1.9 TDI w manualu

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

@Instruktor - Nasza ma już niecałe 200 kawałków nabite, a .... wie jak była używana. Ale podobno olej NIGDY w skrzynce nie był wymieniany i w serwisie spuszczali żwir a nie płyn...

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 15:19 ----------

@instruktor - Potwierdzam twoje słowa. Multi padło po 198 670 km. Robimy swapa na manual :(

Opublikowano
  • Autor

Dzięki @4rings.

...szkoda że alumki nie mogą się kręcić :decayed: (martwe multi :facepalm:)

---------- Post dopisany 17-05-2014 at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 22:27 ----------

rób program i będzie AVJ 180 :grin:

Programik w planach ale dopiero po uszczelnieniu :kox:

Opublikowano

odme odzielnie nie idzie kupic trzeba razem z pokrywa zaworów koszt 700 zł :decayed: kolega m tak mowił :decayed:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nam się udało wymienić samą odmę ori :kox:

---------- Post dopisany 10-02-2015 ----------

Dobry :hi:

Update (po prawie roku) :D

Utrata mocy to nie zbyt mała ilość dochodzącego powietrza, tylko był uwalony czujnik pozycji pedału hamula (sprzęgło z multi wariowało)

30 złotków trochę dłubania na parkingu i jazda :D

Teraz jakoś jeździ i za niedługo urodzinki (199975km) :decayed:

Co się zmieniło w ciągu roku?

  • Nowe Audio (radio Alpine USB;w końcu problem z tylnymi głośnikami rozwiązany + Tuba Magnat Bass Reflex 500W (max?) + Wzmachol Magnata do tuby 300W)
  • Audio w tyle zrobione (nie było wysokotonówek w górze drzwi; wzięliśmy z Passata, dolne niskotonówki to była jazda. Po lewej stronie zagrzybiony głośnik z B5, po prawej tylko dziura... teraz ori B6 :D ) - Najwyraźniej auto wogóle nie miało radia.
  • Ogarnięty multitronic (j/w)
  • Nowy aku MaxGear-a (...że niby Bosch, ale dostaliśmy ze zwalonej partii... Trzyma max 2 zimowe noce :kox: )
  • Pociągnięta tylna instalacja do ori Audi Audio System (tak na wszelki...)

Edytowane przez DJ_Troll

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.