Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka prze lift lift i wersje angielskie


slaviozo

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie o lusterka do przedlifta 98 r

czy polifty z angola jest sens meczyc ? jak z katami widzenia ? kupilem prawe lift anglik wsumie jest spoko poza szparka ale sie rozni od przedlifta;/

teraz dokupic drugie na strone kierowcy od angola czy szukac duze przedliftowego od angola na prawa strone aaa czy rocznik 96 od 98 czyms sie rozni ?

LY3h ktos moze chce sie zamienic lift anglik na przedlift :P

czy jak kupie lewe od angola to tez bedzie tak odstawac szklo ? idzie to jakos poprzekladac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale chce miec wkolorze LY3h i kolega co mi sprzedal ma drugie wiec stad pytanie czy takie tez mozna brac zebym bardziej sie nie wkopal bo prawe zawsze latwiej bedzie mi sprzedac i szukac przedliftowego duzego... a jak kupie drugie to juz bede mial kpl i problem

jesli kat ma inn wklad jest Europa to jakas roznica jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kup od niego tylko obudowę, a lusterko bez obudowy ;) Jak kupisz z anglika to będzie inny kąt. A jak Ci nie chce sprzedac obudowy, to kup lusterko z obudową i się zamień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to juz przedrozy sprawe ;) i kombinacje ... to lepiej sprzedac komus te moje do lifta ... i kupic przedliftowe z angola ... 96 a 98 rok tez moze sie te lusterko roznic ? wole juz zapytac z 5 razy zeby znow nie zalowac yyhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roczniki lusterek 96 od 98 roznia sie dlugoscia trzpienia/rurki na ktorej obraca sie lusterko przy skladaniu aczkolwiek da sie to tak poskladac zeby bylo ok. W lusterku 98 ta rurka jest 2x dluzsza i trzebaby nalozyc podkladek lub dwie sprezyny zamiast jednej pod zabezpieczenie ktore jest na tej rurce zeby lusterko z 96 pasowalo. Po 2 lifcie zmienily sie jeszcze obudowy lusterek.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96 i 98 są takie same ;)

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Roczniki lusterek 96 od 98 roznia sie dlugoscia trzpienia/rurki na ktorej obraca sie lusterko przy skladaniu aczkolwiek da sie to tak poskladac zeby bylo ok. W lusterku 98 ta rurka jest 2x dluzsza i trzebaby nalozyc podkladek lub dwie sprezyny zamiast jednej pod zabezpieczenie ktore jest na tej rurce zeby lusterko z 96 pasowalo. Po 2 lifcie zmienily sie jeszcze obudowy lusterek.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

No tylko tym się różnią, ale tu akurat chodzi tylko o wygląd zewnętrzny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jak przychodzi zakladac lusterko z angola to pasuje przekladac trojkat mocujacy i wtedy rocznik ma znaczenie :-)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o to chodzi nic rozbierac nie bede ... szparka mi nie przeszkdza ... byle bylo takie same ... czyli 96 r bedzie pasowac bez problemu ? trójkąty sa takie same czyli przekładam i powino byc OK >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem Ci, że do mojego 98 zakładałem lusterko anglika 96. I owszem okazało się, że w moim 98 faktycznie trzpień był dłuższy, ale miał dwa nacięcia na zabezpieczenie. I wsio pasowało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakladalem 98 do 96 czyli na krotki trzpien i musialem kombinowac, w tym trojkacie z 98 nie bylo 2 naciec na zabezpieczenie i wtedy pasuje dac 2 sprezyny jak napisalem wyzej.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Podsumowujac: przy zakladaniu lusterka z 96 na 98 kolega bedzie mial albo 2 naciecia albo da 2 sprezyny i po sprawie :-)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno pasować. W przedlifcie jest krótki trzpień i obudowa na śrubki, w 1 lifcie wydłużyli trzpień, a w 2 lifcie zmienili śrubki mocujące obudowę na zatrzaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to mam caly duzy stelaz lustra prawego razem z trojkatem EU do przedlifta, brakuje tylko szkla i obudowy jak bys byl zainteresowany to pw

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ----------

DSCF3115_zps38865fae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pasuje miedzy liftami takze z 2 lusterek nie zlozycie jednego nawet dolny plastik obudowy ma inne wymiary inny rozstaw mocowan trojkat tez nie pasuje za sprawa trzpienia takze nie radze kupowac polifta z mysla o czesciach na przedliftowe graty lusterka

wysłane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...