Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup nowej osłony silnika+skrzyni


kamilus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Tak sie sklada, ze musze jeden wąż wymienic i musze przy tym sciagac oslone.. Moja juz sie trzyma na milion trytek i stwierdzilem, ze zakupie nową niz bawic sie znow w zakladanie tej. Niby to kawalek plastiku ale chcialem spytac czy są jakies firmy ktore polecacie czy jednak nie ma to roznicy i styknie jak kupie najtansza?

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam szukał używki w dobrym stanie.

Nigdy nie wiadomo jak te plastiki po zimie przeżyją a Ori masz pewność:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, a ori niby z czego jest? ori polamie sie szybciej niz te zamienniki z allegro, a te na allegro jak kupisz jakies PPE czy ABS to za cholere jej nie zniszczysz, trwale cholerstwo tylko neidokladnie wykonane, jak masz kupowac ori uzywke to lepiej zostaw swoja IMO, tylko zmien trytytki ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pff... zalezy czego oczekujesz? zeby byla trwala? to tylko te z allegro, bo jak zawisniesz w zaspie to oryginal sie polamie a te chociazby z linku kolegi maciucha sa naprawde nie do zarzniecia, i to moze byc tez minus bo moze Ci wywinac zderzak na lewa strone ;) innym ich minusem sa duze otwory do chlodzenia, oryginalne mialy mniejsze, zgarnialem nimi snieg i po jakims czasie mialem mega kule lodowa miedzy silnikiem a oslona, oczywsicie sama oslona nawet nie jeknela heh no i te z allegro nei maja wygluszen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigam na gwincie, od czasu do czasu zdarza sie przytrzec. Wiec jak ona ma peknąć przy pierwszym kontakcie z ziemia to odpada. Snieg pewnie bede zbierał zimą tak czy siak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metalowa albo żadna.

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Metalowa jest tylko na silnik, a tak jak u mnie tiptronica zdaloby sie zakryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście mam zamiennik i jeśli chodzi o trwałość jest b.mocna ,po zimie wygląda jak nowa tylko spasowanie mogłoby być lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki koszt zrobienia metalowej ?

Ktoś robił na klubie,jak nie znajdziesz to zapytaj Kowiego bodajże on kupował od jakiegoś klubowicza który to reza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem zamiennik pasuje jak ulał,koszt 120Pln.Czas pokaże ile wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...