Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z uzyskaniem odpowiedniej temepratury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam problem z uzyskaniem odpowiedniej temperatury tzn. przejechałem dziś odcinek ok. 45km i temperatura silnika wskazywała 70C

dojechałem na miejsce również stan temperatury pokazywał 70C zgasiłem silnik i poszedłem na moment do sklepu trwało to dosłownie 4-5 min

wsiadam do auta przekręcam zapłon temp. silnika pokazuję równe 90C przejeżdżam 2km temperatura spada znów do 70C. Czyżby padł

termostat ? może czujnik temperatury silnika ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Opublikowano

podlacz pod komputer co on pokazuje . wyglada jakby czujnik swirował :jerk:

Opublikowano

a ja obstawiam termostat.

Opublikowano

termostat, silnik ma 70stopni, gasisz i wskoczył na 90.

Dla mnie to już jest jasne :)

Opublikowano

podpiac vaga i zaobserwowac wskazania w danym momencie. tez obstawiam termostat

Opublikowano

czujnik siedzi temp na 100 % termostat jak siedzi to jest albo bardzo niska temp albo bardzo wysoka jak sie nie otworzy pzdr

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za pomoc tak jak większość przewidywała, był to termostat teraz jest wszystko ok w jak najlepszym porządku.

Dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. ja mam podobny problem, mialem tak ze łapal mi 90stopni a gdy przekroczyłem prędkość około 100km/h to temperatura spadała na 70-80stopni wiec wymianilem termostat na nowy wahlera i przy okazji wymieniłem wisco i teraz temperture 90stopni lapie tylko na postoju abo po zgaszeniu ale wtedy załącza sie wisco i juz spada na 80stopni a podczas szybszej jazdy nawet 70stopni. Czemu tak sie dzieje ?

Opublikowano

Termostat wadliwy. Ewentualnie czujnik oszukuje.

Opublikowano

Witam. Jestem właśnie na etapie wymiany termostatu. Mam tą samą przypadłość z temperaturą co kolega "szeva_A4", tylko że jak przejadę ok. 10km przy 80-90km/h to dopiero wskoczy 90' ale jak pogonie szybciej to spada na 70'. Termostat mam już wyjęty i sprawdzałem go, po pomiarach pokazuje różnice otwarcia 8-9mm.

Czy wymieniać na nowy czy to coś innego? Na Vaga nie mam możliwości podpiąć.

Opublikowano

Termostat do wymiany za mocno się otwiera.

Opublikowano

Niestety z termostatami się takie cuda dzieją. Mi padł termostat Wahlera po 4 latach, wsadziłem nowy Meyle i od początku zachowywał się źle - temp. była niestabilna, raz wzrastała do 95 stopni, potem spadała do 85 itp. Oddałem w sklepie Meyle i dopłaciłem do Wahlera - problem zniknął, teraz samochód trzyma cały czas 90 stopni - temperatura jest stabilna niezależnie od tego czy stoję w korku czy jadę w trasie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.