Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne to macie panie Gibons :kox::kox::kox:

Przydałyby mi się jeszcze Twoje felgi na zimówki te na których stoi teraz Kasia :decayed: może zrobimy zamianę z dopłata i sprzedaż na 17stkach jak już tak wszystko oddajesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne to macie panie Gibons :kox::kox::kox:

Przydałyby mi się jeszcze Twoje felgi na zimówki te na których stoi teraz Kasia :decayed: może zrobimy zamianę z dopłata i sprzedaż na 17stkach jak już tak wszystko oddajesz :grin:

zgadamy się :wink: w piątek brat chce ich przymierzyć do swojego pudła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak zamontowany :) niestety bez wiązki PDC na razie bo okazało się przy montażu że wiązka jest za krótka. Chyba ktoś ją uszkodził na środku i z deka skrócił ;/ wiązka odesłana i szukam następnej :facepalm: Jakby ktoś miał wiązkę lub wiedział coś na ten temat to pisać :)

http://s6.ifotos.pl/img/IMG0076JP_eexsxsp.JPG

Piknie panie !! Piknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak zamontowany :) niestety bez wiązki PDC na razie bo okazało się przy montażu że wiązka jest za krótka. Chyba ktoś ją uszkodził na środku i z deka skrócił ;/ wiązka odesłana i szukam następnej :facepalm: Jakby ktoś miał wiązkę lub wiedział coś na ten temat to pisać :)

http://s6.ifotos.pl/img/IMG0076JP_eexsxsp.JPG

Piknie panie !! Piknie

Dzięki ;) szlag mnie trafia tylko że ta wiązka nie podeszła :facepalm: na allegro nie widzę żadnej do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło bardzo ładnie jeśli kupowałes wiązke z kufateca to moja tez byla za krotka i ja przedłużalem , obiecalem Ci jakieś foto mam tylko takie bo pogoda nie rozpieszcza:

http://naforum.zapodaj.net/568de11a6620.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło bardzo ładnie jeśli kupowałes wiązke z kufateca to moja tez byla za krotka i ja przedłużalem , obiecalem Ci jakieś foto mam tylko takie bo pogoda nie rozpieszcza:

http://naforum.zapodaj.net/568de11a6620.jpg.html

Dzięki Sysek :) Orzeł mi już podesłał wcześniej w macie i w połysku dla porównania. Połysk faktycznie wygląda lepiej :) na razie zostaję jednak przy chromach. Jak dorwę w dobrej cenie grill to się zmieni. Wiązkę kupiłem na allegro na zdjęciu była inna a przyszła inna niby to samo ale za krótkie kable między czujnikami. Jakaś kombinowana ;/ odesłałem i szukam nowej, ale ciężko na allegro znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no wklejaj zdjęcia ja sobie popatrzę może mnie weźmie na ten S zderzak. Ciekawe jak by się prezentowało na moim kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no wklejaj zdjęcia ja sobie popatrzę może mnie weźmie na ten S zderzak. Ciekawe jak by się prezentowało na moim kolorze?

Zakładaj śmiało :) ja miałem ten sam dylemat. Jakoś ten nie s-linowy bardziej mi się podobał, ale po przełożeniu i jak widzę to już na aucie na żywo stwierdzić śmiało mogę że wygląda dużo lepiej. Te kratki w zderzaku są tak jakby większe bardziej agresywnie to wygląda. I teraz ta dokładka przednia pasuje do tylnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku już się raczej nie wyrobię finansowo więc mam jeszcze dużo czasu na przemyślenia:grin:

No chyba że trafię gdzieś jakiś ładny bumper za godziwą cenę:naughty:

Poza tym powiem tak zależy z której strony się patrzy na ten zderzak, Na Twojej fotce wygląda całkiem ładnie ale jak autko jest inaczej ustawione, patrząc z innej perspektywy to już nie ma tego efektu, no i stąd moja niepewność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku już się raczej nie wyrobię finansowo więc mam jeszcze dużo czasu na przemyślenia:grin:

No chyba że trafię gdzieś jakiś ładny bumper za godziwą cenę:naughty:

Mnie się ostatnio trochę nudziło i zrobiłem sobie podsumowanie ile wydałem na modyfikacje do tej pory. Nie wiem czy dobrze zrobiłem że to podliczyłem :facepalm:

Jeszcze tylko parę rzeczy muszę dołożyć, które sobie założyłem i będzie finito :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku nie licz bo popadniesz w depresję:grin:

Ja mam stos rachunków za zakupy ale boję się przejrzeć:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zbieram rachunki rzecz jasna, ale spisuje też wszystko na kompie. Nawet najdrobniejszą pierdołę jaką wymieniłem :) i suma wyszła niezła :) cieszę się że jeszcze tylko kilka rzeczy zostało mi do rezania :) ale nie przejmuję się tym przy sprzedaży wyprzedam wszystko tak jak Andrzej SRB i się zwróci trochę grosza :polew:

Rzeczy które jeszcze zostały do zrobienia :)

Podłączenie fotochromu zew

Podłączenie HBA

Podłączenie PDC przód

Hamulce S4 Przód 345mm Tył 330mm czekają w garażu. Muszę tylko zamówić tarcze i przewody hamulcowe i umówić wizytę w ASO :)

Nakładki na pedała z wersji S4

Sterownik MMI z wyjściem FBAS czeka już na montaż. Trzeba tylko zdjąć Ochronę Komponentu :)

Sterownik i kamera cofania też już czeka.

Marzą mi się jeszcze fotele z S4 w alcantarze, ale to się zobaczy :)

Program tylko nie wiem czy sam program czy dokładać turbo. IC od 3.0TDI już siedzi :)

Springi Eibach -35mm/-30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie przyszły przewody. Zrobiłem wiązki PDC przód, fotochromy zew i HBA :) i zacząłem to przepychać dzisiaj :) Jest trochę zabawy, ale myślę że jutro skończę :)

IMG0081JP_eenhxnw.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy fotochromach troszke przeciagania jest :naughty:

Wydaje mi się że mniej jak przy PDC na razie dzisiaj doszedłem do fotela kierowcy i poległem na dźwigni otwierania klapy... nie wiem jak ją zdjąć a że było już ciemno to sobie darowałem. Jutro c.d..

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 22:02 ----------

To tak :)

ADS podłączony działa wszystko elegancko. Polecam tym którzy mają servotronic różnica w układzie kierowniczym jak i na pedale gazu jest odczuwalna.

HBA podłączony również działa. Bardzo przydatny mod :)

Fotochromy zewnętrzne podłączone również się przydają :)

PDC przód przygotowane wszystko tylko wciąż szukam wiązki na przód.

Mało tego skończyłem wygłuszenie przednich oraz tylnych drzwi do tego wygłuszone zostały tylne nadkola i cały bagażnik wraz z wnękami po prawej i lewej oraz pod tylną kanapą plus tylna klapa wygłuszona samą matą GMS 10mm ze względu na to że jest elektryczna żeby jej nie obciążać. Efekt ? powiem tyle... :banan:

Przyszła też przesyłka od kolegi z forum :) Wandej dzięki :)

IMG0441JP_ewpenpx.JPG

Tarcze przód Otto Zimmermann Sport 345mm

Tarcze tył Otto Zimmermann 330mm

Klocki Tył Ferodo Premier 1655

Tak się to prezentuje z zaciskiem

IMG0448JP_ewpenps.JPG

Tylne hamulce od eSy też zakupione już jakiś czas temu.

IMG0452JP_ewpenhp.JPG

Udało się wyrwać jeszcze okazyjnie przednie klocki oryginalne od S4 B8. Będą na zapas na kiedyś :) cena uwaga :) całe 100zł :polew:

IMG0443JP_ewpenha.JPG

IMG0445JP_ewpenrp.JPG

Pozostało jeszcze zakupić stalowy oplot Hel i można zakładać wszystko na samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zajedwabiscie :)

podrzuc jakies fotki z ta wiazka pdc...

Co tam z ADSem wyszlo ??

Cos z kodowaniem bylo nie tak ze indywidual sie swiecil ???

Mialem dzialac w sobote (bylismy na fona ugadani) iiiii dupsztal :/ nie zabralem kluczy do MMI :(....padac zaczelo i tak jakos pod gorke bylo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...