Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] MoMan INDIGLO - tarcze na zegary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawie jak w Nieustraszonym.. :cool1:

Opublikowano

Mi sie takie podświetlane gałki zmiany biegów nie podobają..., a ze swoim imieniem to wioska troche :thumbdown:

Opublikowano

Niekiepskie. Ale czy nie będzie za bardzo waliło po oczach :shocked:

Opublikowano

MoMan - Janusz to mój Koleszka jak coś to daj znać to załatwi się jakiś rabacik :wink4:

Opublikowano

Co do tych tarcz na zegary... Nie lepiej zainwestować tą kasę np. w zegary z FISem od A6 czy coś w tym stylu i mieć białe podświetlenie itd. :rolleyes: Bo taka zabawa to ponad 200 zeta, a całe zegary już się za tyle kupi :cool1: No powiedzmy że za tyle :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 22:55 _________________________________________________

MoMan to mój Koleszka jak cośto daj znać to załatwi się jakiś rabacik :wink4:

alvaro załatw mega rabacik np. za 100 tarcze z inwerterem i się grupowo kupi :naughty::decayed:

Opublikowano

określcie najpierw ile osób to dla was zakup grupowy :gwizdanie:

Opublikowano

2 :polew:

Opublikowano

2 :polew:

:tongue4: ja się jeszcze pod tym nie podpisałem :tongue4: Ale może może, jeśli mi się odmieni plan zakupu licznika od A6 :decayed:

określcie najpierw ile osób to dla was zakup grupowy :gwizdanie:

Pewnie kilkanaście osób by się znalazło :wink4: Może za miesiąc lub dwa... Ja na tą chwilę niet :no::tongue4:

Opublikowano

Cos innego ale niebieskie do audi :mysli:

Opublikowano

szczerze to mam nadzieję że nikt się nie skusi :wink4:

do hondy , opla itd ok ale do audi :gwizdanie:

Opublikowano

szczerze to mam nadzieję że nikt się nie skusi :wink4:

do hondy , opla itd ok ale do audi :gwizdanie:

Pablo wie że jest cos takiego? :decayed:

sorry za OT :hi:

Opublikowano

szczerze to mam nadzieję że nikt się nie skusi :wink4:

do hondy ' date=' opla itd ok ale do audi :gwizdanie:

[/quote']

Pablo wie że jest cos takiego? :decayed:

sorry za OT :hi:

osz ...... :shocked::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

MoMan - Janusz to mój Koleszka jak coś to daj znać to załatwi się jakiś rabacik :wink4:

Tylko ja bym chciał to wcześniej zobaczyć na jakimś foto - nie takim z allegro - u kogoś. Dowiedzieć się jak to jest z montażem - jak to w dzień wygląda, czy bardzo widać że jest coś zmienione.

Mi się w sumie podoba jak na zegarach są dwa kolory - a u mnie sama czerwień i tak mi przyszło do głowy :mysli:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 23:12 _________________________________________________

szczerze to mam nadzieję że nikt się nie skusi :wink4:

do hondy , opla itd ok ale do audi :gwizdanie:

Drugie foto od góry po prawej :?:

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie, właśnie foto wstawiałem. Wyydaje mi się że są najmniej bajeranckie i można by sie zastanowić - bo reszta to faktycznie :kox:

audi_A3iA408.jpg

Opublikowano

nawet spoko, kiedys w golfie miałem podobne

Opublikowano

Jarko , żebyś tego źle nie odebrał ale..

ja bym tego nie założył :wink4:

zegary będziesz miał niebieskie a cała reszta się będzie świecić na czerwono...

będzie wyglądało..... dziwnie :wink4:

Opublikowano

Cos innego ale niebieskie do audi :mysli:

Nikt o niebieskich/zielonych/fioletowych nie mówi jeśli już to tylko biel i czerwień :decayed:

szczerze to mam nadzieję że nikt się nie skusi :wink4:

do hondy ' date=' opla itd ok ale do audi :gwizdanie:

[/quote']

Ty chyba nie do końca przyjrzałeś się temu? Przecież zegary będą identyczne jak w ori Audiczce, jedyna różnica to żywsze i ładniejsze oświetlenie, jak dla mnie to tylko biel i czerwień wchodziła by w grę :wink4: Ale na tą chwilę niet... :no: Wolę ori zegary z A6 :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.