Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] A4 2,5 TDI QUATTRO AVANT By OETTINGER


christophe1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przyszedł czas że i ja chciałbym przedstawic swoją :a4fan::quattro:

Autko nabyłem na początku tego roku, i niestety pierwsze co musiałem zrobic to wymieniłem sprężyny na seryjne, ponieważ zamontowane zawieszenie przez niemiecką firmę OETTINGER nie nadawało się na nasze dziurawe drogi. Szkoda mi było to robic, bo autko rewelacyjnie się prowadziło a jeszcze ciekawiej wyglądało, ale realia naszych dróg są jakie są! Autko w niemczech trafiło do niemieckiej firmy tuningowej OETTINGER która między innymi specjalizuje się w AUDI. Tam :a4fan: dostało nowe zawieszenie sportowe, kpl układ wydechowy i program zwiekszający moc do 184km. Poza tym ja zadbałem o wyczyszczenie i pomalowanie wszystkich zacisków i tarcz na kolor czerwony....teraz wygląda to zdecydowanie czyściej i ładniej. Resztę możecie zobaczyc na zdjeciach.

Krótki opis wyposażenia mojej :a4fan: :

- Silnik - AKN 2,5 TDI V6 zwiększona moc do 184km

- 10 poduszek powietrznych

- Klimatronik

- Tempomat

- Komputer pokładowy

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- 2x elektryczne szyby

- elektryczna regulacja lędźwi

- podgrzewane przednie fotele

- skóra

- felgi 17" OZ z oponami 225/45R17

- CB President Johnson + antena President DAKOTA

- sprzęt grający - AUDI BOSE z subwoferem w bagażniku

W najbliższych planach chcę zamontowac Xenony o barwie 6000k

Miłego oglądania !

P1020131i.jpg

P1020140i.jpg

P1020138i.jpg

P1020188i.jpg

P1020202i.jpg

P1020205i.jpg

P1020204i.jpg

P1020211i.jpg

P1020208i.jpg

P1020196i.jpg

P1020224i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna sztuka , tylko ciut za wysoko stoi. milej jazdy, dbaj o silniczek , :audi::quattro::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche lakier zszedł z kierownicy :gwizdanie: szkoda, że masz grafitowe plastiki nie czarne, rewelacyjnie by beżowa skóra wtedy wyglądała.

Komuś się strasznie ręce pociły :>..... a co koloru listew,bo chyba o to koledze chodzi, to myślę że wygląda to całkiem dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zdjęcie :a4fan: jeszcze na niższym zawiasie!

:good: wygląd ale niestety na naszych drogach się nie da jeździc :confused4:

Wygląd super, ale wg mnie najlepszy zawias który jest kompromisem na nasze drogi i dobry wygląd jest -30/-20 bo na seryjnym zawiasie to wyglądałaby jak koza :wink4: Masz piękne autko pogratulować :good: I super kolorek :good: O wnętrzu już nie wspomnę, ogólnie cud miód malina :kox: Dbaj o nią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: wygląd ale niestety na naszych drogach się nie da jeździc :confused4:

Przesadzasz :wink4: Nie wiem ile miałes obniżoną, ale bardzo dobrym kompromisem miedzy wyglądem a komfortem jezdy jest zawias -20 mm :good:

Jasna tapicerka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz :wink4: Nie wiem ile miałes obniżoną, ale bardzo dobrym kompromisem miedzy wyglądem a komfortem jezdy jest zawias -20 mm :good:

Slaweg nie przesadzam....w ciągu dwóch tygodni użytkowania od zakupu, zachaczyłem 4 razy spodem, a nie wspomnę że wystarczyło lekkie wzniesienie np próg zwalniający i szlifowałem spodem :thumbdown:. Także jak sam widzisz operacja zmiany na serię była konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się chce to można :P przykład - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_oto_moja_mala_a4_tdi_110km-t6865.0.html;msg397904#msg397904 ;)

wg mnie świetnie wyglądała na niskim zawiasie (teraz jest za wysoko) ale to w końcu Twoje auto i Tobie ma sprawiać przyjemność z jazdy. generalnie na zdjęciach wygląda na zadbane a wnętrze jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...