Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Patryk Radzyń Podlaski 25 sierpień 2013


maciekkrk

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich Forumowiczów na Ogólnopolski Zlot Miłośników Audi i całej grupy VAG do miejscowości Radzyń Podlaski w woj. lubelskim w terminie 25 sierpień 2013.

Miejscem zlotu będzie Zespół parkowo-pałacowy Potockich w Radzyniu Podlaskim

Pałac znajduje się przy ulicy Zamkowej w Radzyniu.

Tematem przewodnim niniejszego zlotu będzie pomoc finansowa dla 10 letniego Patryka, który na skutek nowotworu oczu, stracił wzrok. Zbiórkę pieniędzy będzie prowadził ojciec Patryka, Pan Sławomir Jendruchniewicz. Myślę że warto pomóc temu młodemu człowiekowi i sprawić by tego dnia, na jego twarzy gościł cały czas uśmiech, tym bardziej że jest zapalonym miłośnikiem motoryzacji. Zlot będzie również rzecz jasna połączony z integracją, dobrą zabawą, pieczeniem kiełbasek na grillu i wieloma innymi ciekawymi zajęciami w fajnym klimacie.

Mamy oficjalne pozwolenie na organizację w/w zlotu, osobiście potwierdzone przez wójta gminy Radzyń Podlaski Pana Wiesława Mazurka oraz Radzyńskie Starostwo Powiatowe.

Zlot będzie połączony ze zlotem motocyklistów z klubu Harley-Davidson

PROGRAM ZLOTU:

- 13.00 otwarcie zlotu

- 14.00 - konkursy na najlepsze auto i na najlepsze car audio zlotu, konkursy będą premiowane symbolicznymi dyplomami

- możliwa prezentacja swojego auta :wink:

- 16.00 pokaz udzielania pierwszej pomocy wykonany przez służby medyczne, odbędzie się symulacja wypadku drogowego,

- 17.00 licytacja przedmiotów, całkowity dochód z licytacji przekazany zostanie na rzecz Patryka, przedmioty zostaną ufundowane m.in. przez Krzysztofa Hołowczyca, Leszka Kuzaja, Kajetana Kajetanowicza, Tomasza Kuchara, ASO Audi z Gdańska, Poznania, Krakowa, Warszawy i innych. Przedmiotem aukcji będzie również wspomniany przejazd oryginalnym Audi RS2 z 1994 roku.

- 18.30- 21.30 ”kiełbaska i integracja” czyli pogaduchy w doborowym klimacie przy kiełbasie z grilla

- 21.30 Zakończenie zlotu

Odległości w km z różnych miast:

Warszawa-Radzyń 140 km

Rzeszów-Radzyń 235 km

Katowice-Radzyń 372 km

Kraków-Radzyń 330 km

Poznań-Radzyń 450 km

Wrocław-Radzyń 468 km

Osoby mające więcej kilometrów do pokonania mogą przyjechać już w sobotę i spędzić nocleg nad okolicznym jeziorkiem Firlej.

1. NOCLEGI Firlej - noclegi w Firleju i okolicach

Fajnie by było gdyby przyjechało nas jak najwięcej, spotkać się z Patrykiem i pomóc mu jak tylko możemy. Chłopak strasznie lubi auta, myślę że możemy wspólnie dać mu wiele radości.

Linki związane ze zlotem:

Patryk:

BEDLNO, Patryk Jendruchniewicz: Już NIGDY NIE ZOBACZĘ MAMY. dziecko, nowotwór, PATRYK JENDRUCHNIEWICZ, rak, siatkówczak, wzrok, zdrowie, bedlno, JUSTYNA JENDRUCHNIEWICZ, - Bedlno, Dziecko, Justyna Jendruchniewicz, Nowotwór, Patryk Jendruchniewicz, Ra

Radzyń Podlaski:

Mapa Radzynia Podlaskiego, plan - Radzyń Podlaski na mapie Eholiday.pl

Pałac Potockich w Radzyniu:

Pałac w Radzyniu Podlaskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Proponowałbym organizację zlotu całej grupy VAG, a nie tylko Audi. Ogłosić to na lubelskiej grupie VAG itp. Myślę że jest dużo fajnych ludzi w naszym województwie i nie tylko, którzy chętnie pomogą. Ja ze swojej strony rozpowszechnię temat na tym forum (i na lokalnych gruncie). Proponowałbym zlot zorganizować na parkingu kompleksu Pałacowego (Pałac Potockich w Radzyniu) dodatkowa atrakcja - czyli uzgodnić też z miastem - burmistrzem. Myślę że nie byłoby problemu. Ogłosić to w lokalnej prasie itp.

No i przede wszystkim jakieś nagłośnienie i pomysły na spędzenie czasu, żeby to nie było tylko przyjechali i pojechali.

W Radzyniu jest kilka osób które dość sprawnie bawią się driftingiem - to też proponowałbym połączyć jako atrakcja.

Czekamy na dodatkowe informacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Proponowałbym organizację zlotu całej grupy VAG, a nie tylko Audi. Ogłosić to na lubelskiej grupie VAG itp. Myślę że jest dużo fajnych ludzi w naszym województwie i nie tylko, którzy chętnie pomogą. Ja ze swojej strony rozpowszechnię temat na tym forum (i na lokalnych gruncie). Proponowałbym zlot zorganizować na parkingu kompleksu Pałacowego (Pałac Potockich w Radzyniu) dodatkowa atrakcja - czyli uzgodnić też z miastem - burmistrzem. Myślę że nie byłoby problemu. Ogłosić to w lokalnej prasie itp.

No i przede wszystkim jakieś nagłośnienie i pomysły na spędzenie czasu, żeby to nie było tylko przyjechali i pojechali.

W Radzyniu jest kilka osób które dość sprawnie bawią się driftingiem - to też proponowałbym połączyć jako atrakcja.

Czekamy na dodatkowe informacje :wink:

ze swojej strony piszę się na zlot, akurat mam nocke to mogę wpaść

możemy zrobić to połączone ze zlotem wojwódzkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne informacje

wszystko wskazuje na to że miejscem zlotu będzie teren Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim czyli 3 km od Bedlna.

Zostanie to potwierdzone w najblizszym czasie.

- zlot będzie połączony ze zlotem motocyklistów z klubu Harley-Davidson oraz z klubami Audi A4 i Audi A6

- dla chętnych istnieje możliwość zostania na noc z soboty na niedziele i tu są trzy opcje:

- wójt organizuje pole namiotowe dla motocyklistów, śmiało możemy się do nich przyłączyć

- istnieje również możliwość przenocowania w domu kultury lub szkole

- około 30 km od Radzynia znajduje się śliczne jeziorko Firlej gdzie do dyspozycji jest duża baza noclegowa, przede wszystkim domki w cenie 30zł od osoby: np.

- 730-092-462 telefon do właściciela jednych z takich domków

- inne ośrodki : 1. NOCLEGI Firlej - noclegi w Firleju i okolicach

Gdyby ktoś zdecydował się skorzystać z opcji 1 lub 2 proszę o kontakt na PW, będę załatwiał noclegi.

Przygotowujemy program zlotu, planowane są:

- licytacja różnych przedmiotów przekazanych przez nas samych:

np. przedmiotem licytacji będzie przejazd Audi RS2 (na wysokich obrotach )

- pokaz driftu

- pokaz stunt

- konkurs car audio

- konkurs ,,MVP Zlotu,, czyli najładniejsze Audi zlotu

- planuje się zorganizowanie koncertu

- będzie telewizja i radio

- i inne...

nie należy zapominać że wszystko to i jeszcze więcej jest robione przede wszystkim dla 10letniego Patryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz że: "dla chętnych istnieje możliwość zostania na noc z soboty na niedziele i tu są trzy opcje:"

to w końcu ma być w niedzielę 25 czy w sobotę 24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin zlotu to 25 sierpień

informacja o noclegu jest dla tych co mieliby przyjechać z daleka np. z Wrocławia i chcieliby zostać gdzieś na noc.

Mogliby przyjechać w sobotę 24 i zostać na noc 24/25 żeby wypoczętym uczestniczyć w zlocie.

Oczywiście propozycja noclegu skierowana jest dla wszystkich chętnych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz że: "dla chętnych istnieje możliwość zostania na noc z soboty na niedziele i tu są trzy opcje:"

to w końcu ma być w niedzielę 25 czy w sobotę 24?

Bardziej chodzi o to że jak ktoś ma daleko i mimo wszystko wolałby przyjechać dzień wcześniej (sobota) i np. w sobotę wieczorem spędzić miło czas przy grillu a na drugi dzień uczestniczyć w imprezie, to będzie opcja żeby załatwić pole namiotowe lub nocleg w innym miejscu - propozycja wójta :wink:

Ja powoli ogarniam atrakcje, mam nadzieję że wypali wszystko jak należy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz że: "dla chętnych istnieje możliwość zostania na noc z soboty na niedziele i tu są trzy opcje:"

to w końcu ma być w niedzielę 25 czy w sobotę 24?

Bardziej chodzi o to że jak ktoś ma daleko i mimo wszystko wolałby przyjechać dzień wcześniej (sobota) i np. w sobotę wieczorem spędzić miło czas przy grillu a na drugi dzień uczestniczyć w imprezie, to będzie opcja żeby załatwić pole namiotowe lub nocleg w innym miejscu - propozycja wójta :wink:

Ja powoli ogarniam atrakcje, mam nadzieję że wypali wszystko jak należy :wink:

czaje, no i ja postaram się to rozgłosić tu i tam:friends:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

tylko przydałby się jakiś oficjalny plakacik

gdzie nasz nadworny painter kowi? chleje nad Firlejem zamiast tu śmigać pikczersy:decayed:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

no i nie można tego rozszerzyć do wyszstkich aut grupy VAG bądź chociaz wszystkich aut marki audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie a nawet już jest rozszerzone. Ja poinformowałem Lubelski VAG i lubelskie klasyki - poprosiłem Gela o rozpowszechnienie tematu.

Plakaciki będą jak zostanie zorganizowana rozrywka typu drift i stunt :wink:

Myślę że w ciągu tygodnia już będzie harmonogram imprezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna inicjatywa :thumbup1: wstepnie sie pisze chociaz bede akurat po weselu i nie jestem pewien czy dam rade :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak już wszystkie atrakcje nam się potwierdzą i będzie plan imprezy to frekwencja będzie niezła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stworzyłem na : A4 klub, Audi80 Klub, Audi A6 Forum, Polski Klub Audi Q7, VAG Club, Audi A8 Klub Polska

Proszę każdego o rozpowszechnianie informacji związanych ze zlotem Patryk gdzie się da.

Co do plakatów, prawdopodobnie zajmie się tym Radzyński Dom Kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat rzecz podstawowa - lepiej sie propaguje niz suchy tekst na forum. Mysleliscie o oficjalnej stronce wydarzenia? Jakis slad na Facebooku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat rzecz podstawowa - lepiej sie propaguje niz suchy tekst na forum. Mysleliscie o oficjalnej stronce wydarzenia? Jakis slad na Facebooku?

Utworzysz wydarzenie lub funpage jak już będzie coś więcej wiadomo w temacie - tak jak rozmawialiśmy :wink: A strona internetowa raczej nie bedzie potrzebna.

Jutro ruszam w moje strony i postaram się coś nowego ogarnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zlotu cały czas nakręcany. Myślę że na dniach będzie dokładniejsze info co i jak :wink: wstępny plan imprezy już jest. Ale dokładne info będzie jak zostanie zatwierdzony przez władze miasta. Do końca miesiąca postaramy się dać wszystkie dokładne informacje.

Ale już dziś zapraszamy 25.08.2013 do Radzynia Podlaskiego najprawdopodobniej na plac Pałacowy :wink: godzina zostanie podana ale myślę że początek imprezy nie później niż 10-11, a może nawet wcześniej

Zapraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zlotu cały czas nakręcany. Myślę że na dniach będzie dokładniejsze info co i jak :wink: wstępny plan imprezy już jest. Ale dokładne info będzie jak zostanie zatwierdzony przez władze miasta. Do końca miesiąca postaramy się dać wszystkie dokładne informacje.

Ale już dziś zapraszamy 25.08.2013 do Radzynia Podlaskiego najprawdopodobniej na plac Pałacowy :wink: godzina zostanie podana ale myślę że początek imprezy nie później niż 10-11, a może nawet wcześniej

Zapraszam :hi:

no czekam na więcej info

będzie sie można Harlejem kajtnąc?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie sie można Harlejem kajtnąc?:grin:

Jeśli będzie taki punkt licytacji która ma być podczas imprezy na rzecz Patryka i jeśli ją wygrasz to jak najbardziej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...