Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc w konkursie o darmowe studia - prośba o klikanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka !

Mam prośbę, biorę udział w konkursie Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie zapisałem się na studia.

Konkurs ten polega na zbieraniu punktów, w Polsce jest 9 szkół WSB i na każdą przypada jedna nagroda, więc w grupie poznańskiej chciałbym zająć 1. miejsce.

Nagrodą jest darmowy rok studiowania na WSB na pierwszym roku! Rok nauki na WSB za darmo naprawdę bardzo mi pomoże w starcie w samodzielne i zawodowe życie.

Punkty mogę zbierać za pomocą linku, w który każdy może kliknąć raz na 24 godziny.

Oto link:Twoja przyszłość z WSB .

Wystarczy kliknąć w ten link, żeby odwiedzić stronę, nic więcej tam nie musisz klikać ani wypełniać itp jezyk1.gif

Będę wdzięczny za każde kliknięcie dzisiaj, jutro i przez kilka kolejnych dni.

Z góry dzięki!

Konkurs trwa do 10.08.2013 mrgreen.gif

Opublikowano

Wystarczy że wejdę w ten link ?:eusathink:

Twoja przyszłość z WSB

Opublikowano
  • Autor

tak, wystarczy, że klikniesz w ten link i mi nalicza punkcik ;)

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

już poprawiłem link :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
tak, wystarczy, że klikniesz w ten link i mi nalicza punkcik ;)

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

już poprawiłem link :P

Ok dzisiaj poszło znowu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki :P

Aktualnie mam miejsce 5 w Poznaniu ale 39 w kraju. 538 punktów, a niektórzy mają ok 3000 punktów :facepalm:

Ale zobaczymy, może akurat :hi:

Opublikowano

A też wejdę :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 17:18 ----------

siema!

miałem małe problemy z dostępem do internetu bo jestem za granicą, ale teraz już myślę, że będę miał stały dostęp.

Proszę was o odwiedzanie strony, która jest w pierwszym poście, mam już 3 miejsce i aż szkoda będzie, jak się zmarnuje taka szansa :P

Z góry dzięki!

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

siema!

miałem małe problemy z dostępem do internetu bo jestem za granicą, ale teraz już myślę, że będę miał stały dostęp.

Proszę was o odwiedzanie strony, która jest w pierwszym poście, mam już 3 miejsce i aż szkoda będzie, jak się zmarnuje taka szansa :P

Z góry dzięki!

Opublikowano

Klikam , klikam ale wiedz , że na wywiadówce pojawią się wszyscy klikający forumowicze i jak oceny będą kiepskie to... :-)

Opublikowano

ustawiłem tą stronę na startową więc kilka punktów Ci wpadnie jeszcze ode mnie

Opublikowano

klikam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.