Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakie felgi i opony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie założyć felgi z oponami żeby było ok i nic nie tarło audi b5 1.9 tdi 96r?

Opublikowano

zależy jakie masz tam zawieszenie. mam do sprzedania fajne alufelgi z oponami za rozsądne pieniądze. felgi idealne a opony jeszcze na parę sezonów spokojnie

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

felgi 17 opony 225x45x17

Opublikowano
  • Autor

zawieszenie ? chodzi Ci czy jakieś modyfikacje były w nim wykonywane ?

Opublikowano

Chodzi o to czy masz obnizone autko, czy seryjne itd, no jakby nie patrzec jakies modyfikacje :)

Jak co to tez bede mial na sprzedaz sloneczniki x4 z oponami 195/65/15 nowe z lipca 2012 :) czyli niecaly rok :)

Opublikowano
jakie założyć felgi z oponami żeby było ok i nic nie tarło audi b5 1.9 tdi 96r?

Stal + 195/65R15.

Opublikowano
  • Autor

fabryka jak na razie ale planuje kilka modów , 15 to teraz mam a chciałbym jakieś większe żeby się autko prezentowało w tłumie :D:audi:

Opublikowano

W takim razie min. 17" ale szukaj 18" żeby później nie żałować. Do tego auto obowiązkowo w dół, przy FWD można wyrwać jakiś lepszy używany gwint w dobrych pieniądzach.

A opony to już kwestia tego, czy wolisz "wygodę" czy wygląd a do tego ważna jest szerokość felgi.

Opublikowano

kolego zadales pytanie na ktore tylko Ty bedziesz znal odpowiedz:decayed: pewnie najpierw kupisz 16" i seryje zawieszenie:wink: potem zalozysz jakiegos kita np. -30 i fele 17" az w koncu po tym wszystkim wleci ladna 18" i Gwint:decayed: sporo ludzi tak ma jak zaczyna zmieniac kolo i zawieche czesto sie konczy 18 na dooobrej glebie:banan:

Opublikowano
  • Autor

czyli radzicie gwint i dużą felgę :decayed: gwint przód tył tyle samo czy jakieś różnice , bo ja na razie ciemny jestem w tym :facepalm:

Opublikowano

dobry gwint uzywany nawet na poczatek przygody z gleba:decayed: felga minimum 17'' ale radze 18 '' wszystko zalezy od tego jak masz zamiar uzytkowac swoja lalunie:wink: ja mam gwint ustawinoy na -100mm felge 18'' i glownie latam sam lub z mloda moja ale tez czasami do pracy po kiepskiej drodze jade w 4 osoby i daje rade:wink: napisz czego oczekujesz od samochodu ale i tak gwint polecam bo sobie ustwisz wysokosc jaka Ci bedzie odpowidac i w kazdej chwili mozesz ja zmienic:decayed:

Opublikowano

Jak chcesz większe niż 15, to:

16 - wciąż komfort i do tego zawieszenie przynajmniej 1BE (-20mm)

17 - trochę mniejszy, ale tez nieco lepiej wygląda (-40)

18 - wygląd OK, ale o komforcie można zapomnieć (gwint)

19 - hardcore (gwint)

Opublikowano
  • Autor
dobry gwint uzywany nawet na poczatek przygody z gleba:decayed: felga minimum 17'' ale radze 18 '' wszystko zalezy od tego jak masz zamiar uzytkowac swoja lalunie:wink: ja mam gwint ustawinoy na -100mm felge 18'' i glownie latam sam lub z mloda moja ale tez czasami do pracy po kiepskiej drodze jade w 4 osoby i daje rade:wink: napisz czego oczekujesz od samochodu ale i tak gwint polecam bo sobie ustwisz wysokosc jaka Ci bedzie odpowidac i w kazdej chwili mozesz ja zmienic:decayed:

mógłbyś podrzucić jakieś fotki jak się to prezentuje na Twojej ? i jakie opony masz ?

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Jak chcesz większe niż 15, to:

16 - wciąż komfort i do tego zawieszenie przynajmniej 1BE (-20mm)

17 - trochę mniejszy, ale tez nieco lepiej wygląda (-40)

18 - wygląd OK, ale o komforcie można zapomnieć (gwint)

19 - hardcore (gwint)

przy -40 nie będą sie amory szybciej zużywać ?

Opublikowano

Gwint do każdych alu podejdzie przecież jak sama nazwa wskazuje to jest gwint więc wysokość dopasujesz :wink: Gorzej z marką bo to jak sam widzisz jest to jeden z najtańszych chinoli i może rok wytrzyma :kwasny:

Opublikowano

to od jakiej ceny mozna kupic dosc dobry komplet gwintow?:-)

Opublikowano

ja sprzedaje np. kw fk h&r veitec itp od 350pln gwint z allegro troche ryzyko kupilem kilka kpl i zawsze cos jest:kwasny: albo amor wylany albo strasznie slaby ale czasami zdarzaja sie ciekawe gwinty. polecam kupi u nas na forum sporo sie tego sprzedaje

Opublikowano
  • Autor

na 17 albo 18 jakie opony ?

Opublikowano

na 17 odpowiednia to 225/45/17 ale rozne sie zaklada zalezy co chcesz osiagnac normalne kolo czy jakis naciag czy co? jest sporo watkow o tym poszukaj

Opublikowano
  • Autor

normalne koło , chodzi mi o to żeby nie tarło o zwrotnice .

Opublikowano

17" 225/45 felga 7.5j lub 8 j i bedzie normalna 17 do a4:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.