Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie felgi i opony


erste

Rekomendowane odpowiedzi

jakie założyć felgi z oponami żeby było ok i nic nie tarło audi b5 1.9 tdi 96r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakie masz tam zawieszenie. mam do sprzedania fajne alufelgi z oponami za rozsądne pieniądze. felgi idealne a opony jeszcze na parę sezonów spokojnie

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

felgi 17 opony 225x45x17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie ? chodzi Ci czy jakieś modyfikacje były w nim wykonywane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie założyć felgi z oponami żeby było ok i nic nie tarło audi b5 1.9 tdi 96r?

Stal + 195/65R15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryka jak na razie ale planuje kilka modów , 15 to teraz mam a chciałbym jakieś większe żeby się autko prezentowało w tłumie :D:audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie min. 17" ale szukaj 18" żeby później nie żałować. Do tego auto obowiązkowo w dół, przy FWD można wyrwać jakiś lepszy używany gwint w dobrych pieniądzach.

A opony to już kwestia tego, czy wolisz "wygodę" czy wygląd a do tego ważna jest szerokość felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zadales pytanie na ktore tylko Ty bedziesz znal odpowiedz:decayed: pewnie najpierw kupisz 16" i seryje zawieszenie:wink: potem zalozysz jakiegos kita np. -30 i fele 17" az w koncu po tym wszystkim wleci ladna 18" i Gwint:decayed: sporo ludzi tak ma jak zaczyna zmieniac kolo i zawieche czesto sie konczy 18 na dooobrej glebie:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli radzicie gwint i dużą felgę :decayed: gwint przód tył tyle samo czy jakieś różnice , bo ja na razie ciemny jestem w tym :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry gwint uzywany nawet na poczatek przygody z gleba:decayed: felga minimum 17'' ale radze 18 '' wszystko zalezy od tego jak masz zamiar uzytkowac swoja lalunie:wink: ja mam gwint ustawinoy na -100mm felge 18'' i glownie latam sam lub z mloda moja ale tez czasami do pracy po kiepskiej drodze jade w 4 osoby i daje rade:wink: napisz czego oczekujesz od samochodu ale i tak gwint polecam bo sobie ustwisz wysokosc jaka Ci bedzie odpowidac i w kazdej chwili mozesz ja zmienic:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz większe niż 15, to:

16 - wciąż komfort i do tego zawieszenie przynajmniej 1BE (-20mm)

17 - trochę mniejszy, ale tez nieco lepiej wygląda (-40)

18 - wygląd OK, ale o komforcie można zapomnieć (gwint)

19 - hardcore (gwint)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry gwint uzywany nawet na poczatek przygody z gleba:decayed: felga minimum 17'' ale radze 18 '' wszystko zalezy od tego jak masz zamiar uzytkowac swoja lalunie:wink: ja mam gwint ustawinoy na -100mm felge 18'' i glownie latam sam lub z mloda moja ale tez czasami do pracy po kiepskiej drodze jade w 4 osoby i daje rade:wink: napisz czego oczekujesz od samochodu ale i tak gwint polecam bo sobie ustwisz wysokosc jaka Ci bedzie odpowidac i w kazdej chwili mozesz ja zmienic:decayed:

mógłbyś podrzucić jakieś fotki jak się to prezentuje na Twojej ? i jakie opony masz ?

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Jak chcesz większe niż 15, to:

16 - wciąż komfort i do tego zawieszenie przynajmniej 1BE (-20mm)

17 - trochę mniejszy, ale tez nieco lepiej wygląda (-40)

18 - wygląd OK, ale o komforcie można zapomnieć (gwint)

19 - hardcore (gwint)

przy -40 nie będą sie amory szybciej zużywać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint do każdych alu podejdzie przecież jak sama nazwa wskazuje to jest gwint więc wysokość dopasujesz :wink: Gorzej z marką bo to jak sam widzisz jest to jeden z najtańszych chinoli i może rok wytrzyma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedaje np. kw fk h&r veitec itp od 350pln gwint z allegro troche ryzyko kupilem kilka kpl i zawsze cos jest:kwasny: albo amor wylany albo strasznie slaby ale czasami zdarzaja sie ciekawe gwinty. polecam kupi u nas na forum sporo sie tego sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 17 albo 18 jakie opony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 17 odpowiednia to 225/45/17 ale rozne sie zaklada zalezy co chcesz osiagnac normalne kolo czy jakis naciag czy co? jest sporo watkow o tym poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne koło , chodzi mi o to żeby nie tarło o zwrotnice .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17" 225/45 felga 7.5j lub 8 j i bedzie normalna 17 do a4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...