Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak masz podłączone stałe światło w kierunku? Dużo z tym zabawy? :wink:

Opublikowano

2. Nie ma co kombinować.

Opublikowano

super felgi na lato ;) czemu 18"?

Opublikowano

Szkoda, ze nie 19 :wink: Dekielki czerwone

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o "amerykańskie" kierunki to nie ma w tym wielkiej filozofii. Przede wszystkim trzeba kupić pomarańczowe żarówki dwuwłóknowe a później zapoznać się z wątkiem:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-kierunkowskazy-przednie-stylu-amerykanskim-186934 :decayed:

Felgi 18 bo nie jezdzę już na codzień na gwincie. Tylko kilka miesięcy w roku. A 19 w połączeniu z zawieszeniem s-line wyglądają słabo.

Dodatkowo wolałem kupić porządne 18 niż repliki 19.

Tu jest 8.5 cala, opona 215/35. Jako taki naciąg jest.

P1060332.jpgP1060306.jpg

P1060313.jpgP1060340.jpg

Chwilowo są białe bo czas oczekiwania na malowanie to 5 tygodni (byle komu ich do malowania nie oddam).

Na razie wygląda to tak:

1622769_610577425684030_1147312192_n.jpg

IMG_7620.jpg

8b80003b1d837fd85ac3dbcd6b19c821.jpg861419_299497080199159_284170433_o.jpg1980179_299496816865852_1057662529_o.jpg

Zostało kupić 2 dekielki, nakleić czerwone naklejki na dekielki, pomalować zaciski, pomalować felgi, zamontować gwint i zacznie wyglądać:naughty:

Opublikowano
:naughty::kox::kox::kox:
Opublikowano

no oponka siedzi naprawdę ładnie :kox:

Opublikowano
Jeśli chodzi o "amerykańskie" kierunki to nie ma w tym wielkiej filozofii. Przede wszystkim trzeba kupić pomarańczowe żarówki dwuwłóknowe a później zapoznać się z wątkiem:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-kierunkowskazy-przednie-stylu-amerykanskim-186934 :decayed:

W MCE z B6 nie idzie zrobic kodowania na Kanade? I wtedy zwykla zarowka, jednowloknowa swieci delikatnie jak sa wlaczone postojowki a jak wlaczysz kierunek to miga normalnym mocniejszym swiatlem? W MCE z B7 na pewno tak mozna zrobic.

Opublikowano

A gdzoe foty z moja

Opublikowano
  • Autor
Jeśli chodzi o "amerykańskie" kierunki to nie ma w tym wielkiej filozofii. Przede wszystkim trzeba kupić pomarańczowe żarówki dwuwłóknowe a później zapoznać się z wątkiem:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-kierunkowskazy-przednie-stylu-amerykanskim-186934 :decayed:

W MCE z B6 nie idzie zrobic kodowania na Kanade? I wtedy zwykla zarowka, jednowloknowa swieci delikatnie jak sa wlaczone postojowki a jak wlaczysz kierunek to miga normalnym mocniejszym swiatlem? W MCE z B7 na pewno tak mozna zrobic.

Właśnie podobno w B6 tak nie można, dopiero w B7.

Miałem przetrenowany sposób z żarówką dwuwłóknową, więc w sumie nawet nie próbowałem.

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

A gdzoe foty z moja

Będą:decayed:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Są ale kalkulatorem:

DSC_0231.jpgDSC_0232.jpgDSC_0234.jpg

Opublikowano

chomiczesq, :kox:

Opublikowano
chomiczesq, :kox:
moje dziecko jestem z niego dumny :banan::hi:
Opublikowano
chomiczesq, :kox:

????

Opublikowano
chomiczesq, :kox:

????

Fura kox :kox::kox:

Opublikowano

A tam

Opublikowano

Armi ladnie graja te koleczka ale bedzie gwint czy powietrze?:naughty:

Blaszki masz podjebki(tylna napewno) czy w urzedzie zmieniales- jak tak jakie koszta i czas czekania?

Opublikowano
  • Autor

Gwint jest, tylko jeszcze niezamontowny. Jak pomaluję koła, zmienię dekielki to wszystko wleci razem.

Na razie szalu nie ma.

Tablice to slynne podjebki:naughty: koszt kolo 50zl za dwie. Czeka sie 3-4dni (slynna firma AGO)

Opublikowano

Świetne autko, też patrzyłem za 130stką ale w Q i S ciężko znaleźć.

Jak zrobiłeś doświetlanie halogenami?

Opublikowano
Gwint jest, tylko jeszcze niezamontowny. Jak pomaluję koła, zmienię dekielki to wszystko wleci razem.

Na razie szalu nie ma.

Tablice to slynne podjebki:naughty: koszt kolo 50zl za dwie. Czeka sie 3-4dni (slynna firma AGO)

znam te firme, sam mam podjebke na tyle, chyba trzeba zamowic komplet blaszek:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mówią, że detale decydują o wyglądzie całości.

Wpadły następujące detale:

- 2 brakujące dekielki BBS

IMG_3716.jpg

- czerwone naklejki na dekielki, naklejki na brzeg felg, znaczek Quattro na tylną klapę (zamiast naklejki gekona) - dzięki Józek

IMG_3717.jpg

- jednak wleci znaczek s-line w grill, podpatrzony tu:naughty:

niewiadomo.jpg

- nakładki na śruby (na zdjęciu wyglądają na chromowane ale są bardziej matowe)

IMG_3714.jpg

A trasy rejestruje wideorejestrator Mivue 358 :kox:

P1060401.jpgP1060400.jpgP1060395.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.