Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Lecisz jutro na bałtów:eusathink:

Teraz już tak:whistling:

Opublikowano
Lecisz jutro na bałtów:eusathink:

Teraz już tak:whistling:

:banan::banan: jakby co lecimy o 9 rano spod IM:wink:, albo 9:30 LM Puławy:decayed:

Opublikowano

w srebrnym od razu lepiej

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcie z telefonu tego nie odzwierciedla ale to srebrny chrom. Bardziej błyszczący niż zwykły srebrny ale dalej srebrny.

Zaraz będę naklejał czerwone naklejki na dekielki:naughty:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

Lecisz jutro na bałtów:eusathink:

Teraz już tak:whistling:

:banan::banan: jakby co lecimy o 9 rano spod IM:wink:, albo 9:30 LM Puławy:decayed:

Spoko, jestem na bieżąco z tematem:kox:

Opublikowano

Ładna i przede wszystkim mocna felga :thumbup1:

Opublikowano

Propo kamerki moja tez nagrywa na postoju po 4 dniach nowy aku rozladowala...

Opublikowano
Propo kamerki moja tez nagrywa na postoju po 4 dniach nowy aku rozladowala...

to musisz mieć jakoś lipnie podłączone, moja nagrywa aż miło i ako wytrzymuje a nie jest świeżej młodości :whistling:

Felgi od razu lepiej wyglądają :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor
Propo kamerki moja tez nagrywa na postoju po 4 dniach nowy aku rozladowala...

to musisz mieć jakoś lipnie podłączone, moja nagrywa aż miło i ako wytrzymuje a nie jest świeżej młodości :whistling:

Felgi od razu lepiej wyglądają :naughty::kox:

Dojdzie gleba, dystanse to zacznie wyglądać bo na razie jest meeee

P1060549.jpg

Opublikowano
Propo kamerki moja tez nagrywa na postoju po 4 dniach nowy aku rozladowala...

to musisz mieć jakoś lipnie podłączone, moja nagrywa aż miło i ako wytrzymuje a nie jest świeżej młodości :whistling:

Felgi od razu lepiej wyglądają :naughty::kox:

Dojdzie gleba, dystanse to zacznie wyglądać bo na razie jest meeee

http://s15.postimg.org/vzll2yo7f/P1060549.jpg

Czekaj czekaj, gleba? wiedziałem że prędzej czy później zagości jakiś normalniejszy zawias:decayed:

Opublikowano

:hi:Miło było poznać, następnym razem dłużej zabawię

armi1.jpg

Opublikowano
  • Autor
Propo kamerki moja tez nagrywa na postoju po 4 dniach nowy aku rozladowala...

to musisz mieć jakoś lipnie podłączone, moja nagrywa aż miło i ako wytrzymuje a nie jest świeżej młodości :whistling:

Felgi od razu lepiej wyglądają :naughty::kox:

Dojdzie gleba, dystanse to zacznie wyglądać bo na razie jest meeee

http://s15.postimg.org/vzll2yo7f/P1060549.jpg

Czekaj czekaj, gleba? wiedziałem że prędzej czy później zagości jakiś normalniejszy zawias:decayed:

:decayed: inaczej się nie da.

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

:hi:Miło było poznać, następnym razem dłużej zabawię

http://s30.postimg.org/fh310g725/armi1.jpg

Wzajemnie:hi:

Opublikowano

a foty z Bałtowa gdzie ?? , bo jak nie dasz to ja dam za Ciebie :grin::whistling::naughty:

Opublikowano

Armi co jest z Twoją lampą... :whistling: jednak srebrny kolor felgi to kosa:wink:

Opublikowano
  • Autor
Armi co jest z Twoją lampą... :whistling: jednak srebrny kolor felgi to kosa:wink:

Paruje, szukam odblasków, wtedy rozkleję i poprawię:facepalm:

Opublikowano

ja mam ori lampe na czesci ale nie wiem ktora ..lewą czy prawą:eusathink:jak bys potrzebował to daj znac :wink:

Opublikowano

Nieżle lecisz panie z modami rozumiem ze na Ostrów lecisz? Miał bym kilka pytań odnosnie air ride. Co raz częsciej o tym myślę. Furka:kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Powoli ogarniam, do Ostrowa jadę, takich imprez się nie omija:decayed:

Parę fot z rozpoczęcia sezonu ADHD Moto Klub - Bałtów 2014.

P1060533.jpgP1060530.jpgP1060555.jpgP1060536.jpgP1060537.jpg

Wiem, gleby brak:facepalm:

Opublikowano

Ej masz błąd w opisie wątku, nie masz pakietu S4 bo brakuje Ci zderzaka z przodu :decayed:

Gleba koniecznie i będzie zacnie :naughty:

Opublikowano

Te czerwone dekielki sa bleee. Do nieczego nie pasuja...

Opublikowano
Powoli ogarniam, do Ostrowa jadę, takich imprez się nie omija:decayed:

Tez się wybieram ... polecimy razem:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.