Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialbym kupic tablet tylko zabardzo nie wiem na ktory sie zdecydowac, tablet ma sluzyc do przegadania internetu i nawigacji po ue. Mysle nad kupnem Samsung Galaxy Tab 2 10.1 moze ktos cos doradzi lub poleci fajnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do navi musisz szukać czegoś z wbudowanym GPSem albo z dodatkowym zewnętrznym modemem...

Ja kupowałem bez opcji GPS i zdecydowałem się na NavRoad NEXO10... pewnie jakbym się uparł zewnętrzny modem by się dokupiło :)

Ale jak wolisz mieć wszystko w jednym to może jednak Samsunga bierz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie osobowym chcesz jezdzic z 10cio calowym tabletem na szybie? Moze lepiej sie zdecydowac na 7 cali z GPS?

W kazdym badz razie czy to bedzie 7ka czy 10ka ja polecam Samsungi Galaxy Tab, czy to 1 czy 2... parametry podobne, roznia sie szczegolami. Wersja bez modemu 3G bedzie tansza nawet do dwoch stowek.

Jesli nie musi byc nowy mam takie tablety do sprzedania gdyby Cie cos interesowalo...

Samsung Galaxy TAB 2, 7cali - P3100 - 3G KPL. GW. (3353016524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Samsung Galaxy TAB 2, 10.1 cala - P5100 - 3G KPL. (3361135925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PS. Sam uzywam prywatnie Galaxy Tab P7320 (8,9cala z LTE) i jestem bardzo zadowolony. Nie raz uzywalem auto mapy i sygica i jako navi spisuje sie bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...