-
Truckerzy
a czy ktos z was jezdzi sam dla siebie? bo jestem ciekawy jak to jest z rozliczaniem diet, inni mowia ci ktorzy jezdza sami dla siebie ze sie rozliczaja a ksiegowa twierdzi ze jak szef sam jezdzi to nie moze sie rozliczac z diet i jestem ciekawy jak to w koncu jest?
-
tablet
witam chcialbym kupic tablet tylko zabardzo nie wiem na ktory sie zdecydowac, tablet ma sluzyc do przegadania internetu i nawigacji po ue. Mysle nad kupnem Samsung Galaxy Tab 2 10.1 moze ktos cos doradzi lub poleci fajnego ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
juz mozna grac w nowego gow-a ale ja jeszcze poczekam do premiery zeby nie bylo niespodzianek, podobno sredniawka.. ja narazie mecze asassina 3 i devil may cry nawet jest bardzo grywalny
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
bez problemow idzie nagrac przez ihasa ? ja chyba jeszcze poczekam az bedzie wersja pl.
-
uderzenie zwierzyny.
Witam wczoraj wieczorem jak wracalem z trasy busem ok godz 23 pod Lublinem z lasu wyskoczylo mi pod kola jakies zwierze (chyba lis, jak sie zatrzymalem to nic nie bylo musialo uciec) w samochodzie z tego co widac na gole oko to jest uszkodzona chlodnica,nagrzewnica i plastiki i teraz pytanie czy ubezpieczyciel pokryje mi koszty naprawy z AC ? i czy ktos wie ile czasu moze trwac wycena i naprawa szkody?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
xboxa 720 napewno kupie jak go tylko zlamia z tego co slyszalem to premiera ma byc mniej wiecej za rok. x klocek nie posiada wifi wiec musisz podpiac sie kablem krosowym z routera do konsoli i bedziesz mial neta.
-
Truckerzy
jak kolego latasz na wlochy to masz wykupiony abonament na brennero czy placisz jednorazowo za kazdy przejazd 8e ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
widac ze giera bedzie kozak, jak ktos lubi gry strategiczne to polecam RUSE bardzo fajna gra.
-
Elektryczna maszynka do golenia - co polecacie?
moze ktos z was ma do sprzedania ladowarke do brauna 340 ?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Reklamacja butów
bylo tak ostro nie balowac- Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
ja zastNAWIAM sie nad canonem 550 ma sluzyc do fotografowania ludzi i krecenia amatorskich filmow, jak mysliscie czy do dobry wybor ? oczywiscie obiektywy i przejsciowki zakupie w swoim czasie. myslalem o 7d ale wyczytalem ze matryca jest taka sama wiec chyba nie ma sensu przeplaca, hmm- Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
nie nadaje sie poniewaz z tylu za malo miejsca.jak juz tak kazdy doradzato ja bym doradzil q7 lub x5 wtedy miejsca jest od bolu ))- Elektryczna maszynka do golenia - co polecacie?
Nie masz problemu z dogoleniem szyi? Ja mam Brauna 370 i szyi za cholerę nie ogolę :/ Dlatego maszynka się kurzy racja na poczatku byl spory problem i tez maszynka u mnie lezala ponad 2 miechy nie uzywana ale ktoregos razu postanowilem ze zrobie z niej uzytek i tak za kazdym goleniem bylo co raz lepiej, trzeba probowac pod kazdym katem i goli fajnie. trzeba sie na nowo nauczyc golic bo to calkiem co innego niz zwyklym nozykiem.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
teraz jest nowa modyfikacja ze nie trzeba nagrywac gier na cd tylko podlaczasz gwizdek pod usb i jedziesz - Reklamacja butów
LubieTo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta