Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem odnośnie felg


bartek123415

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam w planach zmianę felgi mam audi a4b6 w sedanie pierwsze aukcja to FELGI Z OPONAMI 18 CALI **ORYGINALNE AUDI** 5X112 (3359354354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dodatkowo gościu dosłał mi zdjecia środka felgi co widoczne na zdjeciach poniżej.

DSC00152.jpg

DSC00153.jpg

Druga aukcja to KOŁA FELGI ALUMINOWE OPONY AUDI S3 18' 8P ORYGINAŁ (3366833792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i niby oba komplety oryginały ale dlaczego w pierwszym komplecie jest rozstaw 245/40 a w drugim 225/40 które to bd na 100% oryginał? i czy ta felga wejdzie mi na autko?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245/40 i 225/40 to nie jest rozstaw tylko rozmiar opon a dokładniej szerokość i profil.

Oba typy opon to orginały.

Zależy co chcesz mieć to sobie takie kupujesz.

Co do felg to się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to o oponach już wiem a powiedzcie mi czy to sa na 100% oryginały czy nie? i czy mi to wejdzie na samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powiem tak: pierwsze oryginalne po renowacji. Rozstaw kół pasuje natomiast jest małe ET i mogą "wystawać" na zewnątrz (jak się zmieszczą to ładny efekt)

Natomiast przy drugim komplecie nie ma podanego rozstawu (nie jestem pewny ale mogą być 5x100 i wtedy nie będą pasowały, no chyba że tak samo są 5x112) i tu ET jest duże - będą się bardziej chowały w nadkola - ewentualnie jak będzie Ci za mało to dołożysz dystans.

Obie felgi jak na 18stki są wąską felgą bo 7,5" więc nie powinny ocierać, no chyba że te małe ET w pierwszym komplecie...

PS. jakie masz zawieszenie ? standard czy coś modzone?

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Jeśli chciałbyś odrobinę mniejsze - 17" to u mnie masz też kilka wzorów do wyboru http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/ori-felgi-audi-a3-a4-a5-a6-a8-grupa-vag-5x112-dobre-ceny-oryginalne-felgi-oooo-279193/ Mam tez 2 komplety 18stek ale trochę inny pułap cenowy. Wszystkie felgi 1000% oryginalne, nie regenerowane, proste z oponkami w bardzo dobrym stanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oba te komplety by mi weszly do audi? nie bd problemow? a te drugie to orginały czy nie??

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ja nic nie robilem z zawieszeniem czyli jest standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek czyli jedne jak i drugie wejdą Ci bez problemu na auto, tylko zapytaj się jaki rozstaw śrub ma drugi komplet felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tego pierwszego kompletu z ET18 lepiej niech się koledzy jeszcze wypowiedzą, coby potwierdzić czy nie będą wystawać poza obrys a co za tym idzie trzeć o nadkole przy obciążeniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że on ma normalne zawieszenie i raczej obcieranie nie będzie tutaj miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.... szkoda że nie pamiętam jakie ja miałem koła w mojej b6.... też były 18 ale co dalej... będzie musiał opony zmienić na 225 albo na 205 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wziasc ten drugi zestaw co kapcie sa 225?

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

więc tak felgi z tej aukcji KOŁA FELGI ALUMINOWE OPONY AUDI S3 18' 8P ORYGINAŁ (3366833792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. maja rozstaw 5x112 kapcie 225 to chyba pasuje? co wy o tym sadzicie?

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

i to sa chyba oryginały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze widzę ET, ale chyba 54, wtedy by nie pasowało do A4 bez dystansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typek mial to w s3 podobno

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

dzwonilem do goscia i et 54 i szerokosc felgi 7,5 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z dystansem było by dobrze.

Szukaj coś w granicach ET43/ET35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest napisane, że te pierwsze mają ET18? :kwasny:

Pierwsze zdanie w opisie.. "FELGI KOMPLET 4 SZT. AUDI 7,5JX18ET" a dokładnie powinno być 7,5x18 18ET ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...