Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint


Przemek0922

Rekomendowane odpowiedzi

wydawało mi sie ze 70 są dość spore a nie chce zeby wygladało to jak rury od rynny :D A twoj wydech naprawde ładnie sie prezenci wiec chyba sie zdecyduje na 80mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :) pokaże dzisiejsze zmaganie :) Wymiana oliwy, filtrów i czyszczenie układu paliwowego. Oraz pokaże setup zimowy, wpadły nowe opony sava eskimo s3+ 195/65/15 4 sztuki :) ale nie moge ich narazie wytestowac :naughty:. Oliwa zmieniona z Castrol Magnatec 10W40 poł syntetyk na Motul Specific pełen syntetyk 5W40 poniżej zdj.

DSC_0445.jpg

DSC_0452.jpg

Tutaj z B5-tka kolegi.

DSC_0459.jpg

Fotki wnętrza i silnika których nie dodałem wcześniej.:doh:

DSC_0447.jpg

DSC_0448.jpg

DSC_0449.jpg

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Chciał bym zapytać o moje dwa problemy:

1. problem wyciek oleju lub płynu hamulcowego

widać kropelke na śrubie.

DSC_0458.jpg

2. również związany z olejem ale tym razem egr został zaślepiony już jakiś czas temu i zaczoł się z niego sączyć olej który leci prosto na plecionke.

DSC_0461.jpg

---------- Post dopisany 21-01-2014 at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 22:37 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema koleżko ładne auto można by było się spotkać kiedy ja z Zambrowa jestem, walczę ze swoją po wymianie elektro hydro-napinacza bo po wymianie wytrzymał 3 dni i wysłali go do niemiec na sprawdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać :hi:

Mnie również :siema:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

siema koleżko ładne auto można by było się spotkać kiedy ja z Zambrowa jestem, walczę ze swoją po wymianie elektro hydro-napinacza bo po wymianie wytrzymał 3 dni i wysłali go do niemiec na sprawdzenie

Jak coś to pisz na pw . Bo problemu nie widze żeby spotkać sie i pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Witam ponownie po małym zaniedbaniu wątku mojego Audi ;) Wpadł ori ksenon od jaszczura :) Obłyśniki poszły do regeracji , wpadły ori żarniki D2S philipsa 4800K 85122+ ale ceny originalnych żarników są :thumbdown: przy okazji wymiany soczewek pomalowałem lampy na czarny mat oraz gril potraktowałem Plasti lakiem. Zdj dodam jutro. A dziś pokaże wam jak jedzie moje wozidło po programie na 136KM 302 NM odrazu mówie , że nie hamowane tyle przeliczyl nam program . ;)Audi smoke - YouTube

a Tutaj zdj .

DSC_0145.jpg

DSC_0148.jpg

DSC_0144.jpg

DSC_0150.jpg

DSC_0083.jpg

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ogarniasz ją ja z tydzień temu dopiero ogarnąłem auto żeby jezdziło bo od tamtej pory co rozmawialiśmy walczyłem z nią i mechanikami ale została ogarnięta mega teraz mam zadowolenie


będę musiał kiedy wpaść obadać lampy bo swoje chcę w zimę ogarnąć sam na smokedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko było upalane raz :) i wiecej nie bedzie :D opony poszly odrazu na śmietnik :) Myślałem zrobić halogeny tak jak Szafa ma zrobione odblaski w drogowych. Na wiosne zbieram pieniążki i bede malował cały samochód.

Chudy znajdz jakis kontakt do Gwerty i niech Ci zrobi ktoś profesjonalnie, bo ja mam samorobki i wiele bym poprawil . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam muszę spróbować jedne już robiłem w toledo 1 polifcie i było git jak nie zrobię to nie uwierzę,po prostu muszę sam jak będzie taki będzie efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro Ci napisze nazwe bo musze do kolegi przedzwonić bo nie pamiętam ;)

booster70 ten program to

VAG EDC SUITE

Tak świeci mi ksenon

Edytowane przez Przemek0922
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy do odcinki i piasek w drodze do wymiany :D Widzę, że się tu sporo pozmieniało... Miżesz coś więcej o tym programie napisać? Porównywałeś z hamownią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...