Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navi plus RNSE Pomocy!!!


radio22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę wszystkich znawców o radę czy Navi plus RNSE z dwoma wejściami na kartę sd będzie odtwarzała pliki muzyczne mp3 zapisane na karcie sd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mam teraz w swojej b6 2002 rok radio symphony 2 i chcę zrobić przekładkę na RNSE tak jak w opisie. Mam pytanie o złącze w symphony 2 mam 8 pin a w RNSE jest 12pin jak to połączyć czy są jakieś przejściówki złącza do kupienia. I czy navi z 2007roku będzie pasować do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie pasować :wink: kupujesz iso-isoII , przejściówke antenową i antene i bangla:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin79 napisz mi co to jest i do czego służy (Bangla)?

A chodzi ci o antenę GPS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin79 napisz mi co to jest i do czego służy (Bangla)?

A chodzi ci o antenę GPS?

===> http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/index119.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak. Będzie czytać.

tylko że np w mojej a4 RNSE nie czyta kart powyżej 1 gb, ale to jest napisane w instrukcji obsługi. Jeśli nie masz to moge ci wysłać instrukcję w jęz polskim do RNSE.

Jest też kłopot z czytaniem jeżeli jeden utwór zawiera powyżej 100 mB. Wtedy utwór nie będzie widoczny przez RNSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki panowie za cenne podpowiedzi w przyszłym tygodniu biorę się za montaż navi zobaczymy jak mi pójdzie hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nawigacją RNS-E nie moge wyciągnąć płyty DVD z mapami. Na nic nie reaguje ? Co może być przyczyną? Samochód niedawno sprowadziłem z Francji.

wyciągniesz za pomocą vaga , nie pamiętam który kanał chyba 91 w adaptacjach , dajesz na 1 i wyłazi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że sam możesz to zrobić, po warunkiem że dysponujesz odpowiednim kablem i lapkiem :wink:

Jeśli nie masz to nie koniecznie serwis, zwykły mechanik mający konkrety kabel i soft Co to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w opisie montaż RNS-E miał być wykonany o wiele wcześniej ale plany co do montażu i zakupu jednostki RNS-E nie co się wydłużyły :(

Na dniach chcę zakupić takową jednostkę i mam pytanie do posiadaczy i znawców od RNS-E na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego RNS-E i o co konkretnie pytać sprzedającego chodzi mi o słabe punkty NAVI?

Wiadomo jak to z używanym sprzętem bywa no i Navi też nie jest tania.

Proszę o wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup uzywki to zawsze jest ryzyko. Słaby punkt to napęd dvd jednostki z poczatku produkcji mają problemy z odczytem map ( reedcji ) z racji wypalonego już lasera taśmy od lcd też ulegaja awarii reszta ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek za pomoc właśnie dzisiaj zakupiłem jednostkę RNS-E i twoje podpowiedzi przydały się:)

Jeszcze jedno mam w swoim aucie kolorowy FIS między zegarami pytanie brzmi czy po podłączeniu RNS-E z:

1.adapterem iso

2.anteną

3.fakra

Będą wyświetlane informację jednocześnie na RNS-E i małym fisie czy trzeba coś jeszcze pozmieniać?

Proszę o wypowiedzi...

---------- Post dopisany 17-10-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 20:19 ----------

Koledzy napiszcie gdzie montujecie swoje nadajniki gps (FAKRA) od jednostki RNS-E mi elektronik samochodowy mówił że najlepiej przeciągnąć nadajnik gps i umieścić go na podszybiu bo ma wtedy nadajnik lepszy zasięg...? A jak jest w waszym przypadku napiszcie gdzie macie umieszczone nadajniki gps (FAKRA)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...