Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fajne koła do B7- szukam. Doradźcie


Stano

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fajnych kółek do mojego avanta B7. Po pierwsze to chciałbym się doradzić czy technicznie podejdą te OZety O.Z 5x112 AUDI VW 19 A4 A6 A8 PASSAT SUPERTURISMO (3372227807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nawet nie wiem jakie ET i centrowanie mam w B7. Czy wizualnie taki model dobrze siądzie w B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w opisie aukcji jest 66,6/57,1 to znaczy że albo autor nie wie jaka jest szerokość centrowania albo ma je do sprzedania wraz z pierścieniami centrującymi właśnie z 66,6 na 57,1. U siebie masz 57,1 więc podejdą (ewentualnie zakupisz pierścienie). ET będzie ok. Wzór osobiście mi się podoba. Jeśli byłbyś zainteresowany 10cio ramiennym fajnym ORI wzorem felg to u mnie w stopce masz link do oferty ( a dokładnie chodzi o komplet "9(7). Felga Audi 8,5Jx18 ET29 + opona 245/40/18 Bridgistone Ponteza Re050A (2010) 2x7mm 2x7,5mm")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądać będzie na pewno dobrze, jeśli Ci to nie będzie przeszkadzać że to nie są ori Audi to czemu nie, brać panie i zakładać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądać będzie na pewno dobrze, jeśli Ci to nie będzie przeszkadzać że to nie są ori Audi to czemu nie, brać panie i zakładać :kox:

No te OZety podobają mi się bo dobre koło. Jeśli chodzi o oryginał to te kółka biore pod uwage ORYGINALNE FELGI ALUMINIOWE AUDI 19'' 5x112 ET40 (3379310844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chyba będą pasowały do B7?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będą. W końcu to ori Audi :kox: I jeśli się nie mylę to właśnie ten wzór wprowadzono od modelu B7...:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę od kilku dni w ogłoszeniach i nic ciekawego. Najlepiej żeby były w dwóch szerokościach a o to ciężko. Co myślicie o tych RH ALUFELGI RH CROSSLINE 19"5x112 Audi S4 (3378839254) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Jak wygląda temat z jakością i wytrzymałością tych felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do crosslinów z 2-3 tyg temu miałem jechać po nie, rozmowa jedna, druga wszystko ok sa idealne bla bla bla, po czym później stwierdził że jeden bęben jest spawany. Dla mnie strata czasu na spawane felgi i kto wie co się z nimi jeszcze działo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do crosslinów z 2-3 tyg temu miałem jechać po nie, rozmowa jedna, druga wszystko ok sa idealne bla bla bla, po czym później stwierdził że jeden bęben jest spawany. Dla mnie strata czasu na spawane felgi i kto wie co się z nimi jeszcze działo :facepalm:

Ja też po rozmowie odpuściłem. Kupiłem te ORYGINALNE FELGI ALUMINIOWE AUDI 19'' 5x112 ET40 (3379310844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Może jutro już je założe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór :thumbup1: ale RH generalnie zbierają dobrą opinię i często się u nas na forum przewijają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...