Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 zniana silnika z 1.6 na 2.8 30v - nie daje oznak zycia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,panowie mam pacjeta ciezko go wskrzeseic otóz zmienilem silnik w swojej a4 z 95r z 1.6 na 2.8 30v i silnik nie daje oznak zycia tz po przekreceniu kluczyka w pozycje odpalania nie kreci rozrusznikiem,przekazniki pstrykaja po przekreceniu kluczyka w stacyjce,słychac przepustnice jak wciskam pedal gazu,rozrusznik po podaniu plusa bezposrednio na aku-kreci .Dawca jest passat 2.8 2000r 4 mottion automat. czy po zaadaptowaniu silnika do manualnej skrzyni z automatycznej tyrzeba wymienic sterownik(ECU) silnika od wersji z manualna skrzynia.Dodam ze zegary(w których jest immobilajzer) i cala kolumna kierownicza ze stacyjka,kluczykami, jest chwilowo od dawcy zeby nie bylo problemu z immo.wiazka kabli silnika jest z passata,wiazka pulpitu o jest z a4 chyba 1999r tez automat.co moze byc przyczyna braku reakcji/blokady krecenia rozrusznika.

dodam jeszcze ze silnik 2.8 z passata dzialal wczesniej normalnie skrzynia automatyczna byla w nim w trybie awaryjnym ale sam silnik odpalal bezproblemowo za kazdym razem

Opublikowano

Pod kierownica jest przekaźnik "213" w gnieździe nr 13 odpowiadający za kręcenie rozrusznika w skrzyni automatycznej,a w manualu jest poprosu zworka zrobiona,moze to być przyczyna

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zworke zalozylem ale nie w niej tkwil problem-bez niej rozrusznik tez kreci otoz brak przekaznika 365 byl problemem przełożyłem przypadkowo z innego gniazda celem sprawdzenia i rozrusznik zakręcił z kluczyka.do odpalenia silnika brakuje mi jeszcze paliwa-pompa nie podaje paliwa na silnik i tu pytanie czy kable biegnace od pompy paliwa przechodzą przez te kostki przy lewym dolnym słupku poniżej drzwi kierowcy?? nie mam ich jeszcze podczepionych bo wiązka kabli z 95 roku rożni sie stykami w kostkach od tej z 2000r

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

I w czym był problem ze pompa nie chodziła,a pozatym jak wrażenia z przesiadki z 1.6 na 2.8

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

nie mialem podlaczonych wszystkich kabli w dolnej lewej wiazce po koleji trzeba bylo sprawdzac miernikiem i lutowac bo wiazka z lifta rozni sie od przedliftowej ksztaltem konektorow i ich iloscia po podlaczeniu kabli juz silnik odpalil zastanawia mnie jeszcze czy pompa paliwa z 1.6 jest taka sama co w 2.8 czodzi o jej wydajnosc.Fura smiga ale zaluje ze od razu nie zaadoptowalem skrzyni biegow od 2.8-biegi sa krutsze ale przyspieszenie jest lepsze.w chwili obecnej przebywam po za krajem jeszcze nie przetestowalem dokladnie wszystkiego jak bedzie czas to napewno zmienie skrzynie na taka o dluzszych przelozeniach,kolega z tego forum pisal ze podobno skrzynie z 1.8t sa takie same ale maja dluzsze przelozenie na 3-ce od skrzynki z 2.8 ale nie mialem okazji sprawdzic i szukam info na ten temat.tu masz krotki filmik z jazdy probnej nagrany przez mojego siostrzenca telefonem w kiepskiej jakosci https://www.youtube.com/watch?v=xEcrf593AWQ

Opublikowano

Moja stara nokia bez aparatu robi lepsze filmy :facepalm:

Opublikowano
Moja stara nokia bez aparatu robi lepsze filmy :facepalm:

Hehe może w aparacie było ustawiona na minimalną jakość i przez to taka jakość.

Opublikowano
  • Autor

taki telefon taka jakosc ale nie oto sie w tym temacie rozchodzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.