Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] RS6 18" 7,5 czy 8 cali albo mix do adr quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam od kolegi za fri do wyboru felgi 18 cali od rs6.Problem polega na tym że 4 felgi ma o szerokości 7,5 cala a 4 o szer 8 cali.Co będzie lepsze do quattro i czy wogóle ma to znaczenie.Choć zastanawiam się czy to auto pojedzie na 18tkach?Pozdrawiam i proszę o poradę :>

6e78e3f1a777060b.jpg

Opublikowano

1.8 bez T w Quatrro, to chyba z zasady nie jeździ... A na 18'' będzie jeszcze gorzej. Kwestia, czy dużo latasz po dwupasmowych trasach (bo tam jest to najważniejsza sprawa).

A co do wyboru fel, to jeszcze sprawdź jakie mają ET 7,5" i 8"

Opublikowano

ja bym nie dawał 18" do Twojego silnika, osiągi spadną i to znacznie :thumbdown:

Opublikowano

ja bym nie dawał 18" do Twojego silnika, osiągi spadną i to znacznie :thumbdown:

to i tak nie jezdzi .. przynajmniej bedzie wgldac ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trochę jednak jeździ ,wprawdzie to nie to samo co1,8T ale radzi sobie.Tak czy inaczej chciałbym się dowiedzieć czy jest sens np przód 7,5'' a tył 8''.Teraz mam 17tki 215/45 a przy 18tkach chcę 225/40.Z przelicznika wychodzi -2,5% od seryjnych 195/65r15.Chyba że ktoś jeździł na 18tkach w ADR i Quattro :>

Opublikowano

dowiedz sie lepiej o ET - bo ori z rs6 nie pasuja tzn. pasuja ale bedzie konieczne zalozenie dystansow

Opublikowano
  • Autor

7,5'' mają ET 54 a 8'' mają ET 43.Trochę dziwne co nie?.Proszę o radę

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

8" i ET 45 ja mam i jest ok,nic nie trze o nadkola itd

Opublikowano

felgo total kozak. ja jezdzilem na 18" 8j ale jakie mialy ET te wez mnie zabij nie pamietam.

jesli chodzi o osiagi to mam 235/45 ZR 17. po zalozeniu 15" auto latało.

Jest jeden morał;) szeroki kapec i duze kolo max mula auto. nie wiezylem poki sam sie nie przekonalem.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Kolego zakupiłes te 18"/8"?? Czy sa do sprzedania??? szukam takich ori felg.

Opublikowano

że tak się wtrącę :decayed: 7,5" szerokości i ET54 to są ori felgi od A3 :wink4: więc pewnie 8" było na A4 czy tam A6 :mysli:

Opublikowano

Takie fele trochę przymulą Ci auto. Ale jak już masz brać to bierz 8" tymbardziej że to za darmo :tongue4:

Opublikowano

jesli ori :gwizdanie:

Opublikowano

jesli ori :gwizdanie:

Ori nie ori ...za free można brać :tongue4:

Opublikowano

aaa no jak za free to ja tez chce;p chcoziaz gryzlyby sie z moimi planami;p hah;p

a co do kol ktore nie sa ori:

http://www.allegro.pl/item493451979_oryginalna_felgi_audi_rs4_2_sztuki_uszkodzone.html

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

loker gdyby twoj kolega chcial sie pozbyc kompetu takich felg w przyzwoitej cenie to prosil bym o info na pw :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.