Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D


farmer91

Rekomendowane odpowiedzi

a co ze spalaniem po zmianie wtrysków spadło trochę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też możesz napisać cenę bo chce porównać czy jak ja wymieniałem czy przepłaciłem więc PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter22, na początku pokazywało troche dziwne to spalanie, ale myślę że muszę troche pojeździć i wszstko sie unormuje. w mieści wydaje mi sie że troche wiecej pokazuje jak na razie, za to w trasie spadło, oczywiście wszystko wg. wskazań komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne, komputer będzie Ci teraz pokazywał inne wartości ale dużo bardziej rzeczywiste, bo na starych wtryskach na pewno bardzo przekłamywał skoro mówisz że już kopcił na postoju. Z ciekawości, dorwałeś gdzieś taniej niż na allegro jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro są wystawione za 1080zł, i od tego samego sprzedawcy kupowałem po za allegro za 1040zł, no i na fakturkę, tak że VAT się wrócił.

---------- Post dopisany 29-07-2013 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2013 at 14:38 ----------

kolejny up

Auto po strojeniu na nowych wtryskach, myślę że wyszło dosyć ładnie patrząc jakie były temperatury podczas pomiarów, no i seria wyszła kozacka na nowych wtryskach

wykres.jpg

wie ktoś jak edytować pierwszy post tak żeby dodać zdjęcia? bo nie mogę tego ogarnąć coś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka. Wynik pomiaru bdb. Gratulacje i bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni wcześniej nowy wtryski były zakładane, no i wydech pewnie troche dopomógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 600nm, nieźle :kox: poza tym gratki fury, naprawdę robi wrażenie.

Ta cena za wtryski to za komplet czy za szt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl, bez przesady, jak to by była cena za komplet to by było jak za dramo, cena podana za sztukę :) i tak jest bardzo dobrze patrząc na to ile serwis woła za te z końcówką BD...

Byq, dodam że w sumie do końca przelot to to nie jest, bo jest katalizator :P ale i tak dźwięk jest bardzo przyjemny, piękny basowy pomruk, przy odpuszczaniu gazu ładnie gwiżdże, i nie jest to uciążliwe dla ucha, a raczej przyjemne rzekłbym :P tzn przynajmniej dla mnie :P wydech od katalizatora ma średnicę 2,75 lub 3", nie pamiętam już bo raz mierzyłem, nie ma żadnego wydechu środkowego (nie wiem jak to w serii wygląda) i zakończony jest tylko wydechami końcowymi. Fajne w tym Millteku jest to że same końcówki na tłumikach są przykręcane, i ostatnio trochę je schowałem do środka zderzaka, bo mocno wystawały. No i na każdym elemencie wydechy przyspawana fabryczna tabliczka znamionowa, z wypalonym laserowo napisem Milltek i nr seryjnym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,76 ma ori Milltek takze pewnie u Ciebie tak tez jest, w serii tez nie ma srodkowego wydechu jest tylko dpf i dwa końcowe tłumiki, szkoda że tak daleko mieszkasz bo chętnie bym tego posłuchał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne kreski wyszły:naughty: gratulacje :kox:

Temperaturą w trakcie pomiarów się nie musisz martwić bo program to powinien przeliczyć i jeśli temp jest niska to wartości pomniejsza a jeśli za wysoka to zwiększa, co do Nm to faktycznie bardzo dużo wyszło w serii i na pewno nie jest to zasługa wtrysków bo przecież auto nowe w serii też ma nowe wtryski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fota zrobiona podczas programu na hamowni, trochę dawno to było, ale dopiero teraz znalazłem :P

DSCN0601.jpg

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2013 at 19:40 ----------

pare fotek z 1/4 mili w Wilczych Laskach gdzie udało zająć się III miejsce w klasie diesel powyżej 2000ccm :D

image.jpg

image.jpg

image.jpg

wilcze_laski_start_audi_a4_i_bmw_5_9501.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne auto i swietny dzwiek. 6k za wtryski... chyba mnie jednak nie bedzie stac na utrzymanie 3.0tdi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...