Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę błędów


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj byłem swoim autkiem na przeglądzie gwarancyjnym co roczym gazu i pan u stefanowskiego podłączył lapka pod kompa auta i wyskoczyły 4 błędy z czego 2 kiedys były i były kasowane a sa spowrotem.

BŁĘDY:

1. pompy powietrza dodatkowego

2. układu odpowietrzania zbiornika paliwa

3. zawór przełączania długości kolektora ssącego

4. zanik zapłonu na cylindrze 4

teraz jest pytanie co zrobic z poszczególnymi błędami bo z zaniku zapłonu to pewnie swieca albo przewody ale z resztą to nie zabardzo wiem jak sprawdzic co jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co kolego nie spisano mi dokładnie kodów błedów tylko podano ich nazwy i skasowano

a powiedz mi bo z tym zanikiem zapłonu to wypadało by sprawdzic świece i kable zapłonowe i czy mógł bys mi polecic jakis dobry sposób na sprawdzenie takich kabli zapłonowych czy to one sa zuzyte juz

---------- Post dopisany 01-08-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 21:20 ----------

witam dzisiaj pierwszy raz sam sobie podłączyłem lptopa pod audi i mam taką proźbę jak by mógł mi ktoś napisać co znaczą te błędy

DSC_0240.jpg

na tym zdjęciu są 3 błędy które skasowałem i się przejechałem kawałek autem i podłączyłem znowu żeby zobaczyć czy cos będzie i były 2 kolejne jakies tylko wszystko jest po angielsku i nic nie kumam

DSC_0241.jpg

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2013 at 21:22 ----------

pomóżcie mi z tymi błędami te dwa cały czas powracają 17924 i 17831 co one oznaczają i jak można to rozwiązać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to takiego ten układ SAI i jak dokładnie np. na allegro znaleźć ten zawór przełączania kolektora ssącego bo jak wpisuje to na allegro to nic nie wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tą gruszkę przy kolektorze ssącym patrząć od przodu 99r więc napewno bo silnik albo ahl albo alz tam się to znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi dlaczego w vag com readiness jest 8 pozycji i ja 3 pozycje mam na czerwono to tak ma być czy trzeba coś w wagu przestawić żeby to zadziałało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czerwono mam 1, 3, 5 i 8 pozycje teraz jak byłem to teraz te 4 pokazywało na czerwono

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

i nie wiem czy to tak ma być czy to trzeba cos z tym robic bo może tych żeczy nie ma w moim silniku i dletego wyswietla na czerwono ja mam silnik ANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób screna i wklej, jesli sprawdzasz zaraz po kasowaniu błedów to bedą na czerwono dopóki nie przejda testów, sprawdzaj po dłużeszej jeżdzie co jest na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...