Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przycisk na konsoli głównej, od czego to dokładnie jest


Stiiip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

jakiś krótki czas po zakupie zaczął mi odskakiwać lakier na przycisku który jest umieszczony pomiędzy ESP a uchwytem na napoje. Taki dziwny znaczek z ikoną dzwonka. Podobno to jakieś wyłączenia powiadomień lub coś w tym stylu. Jak się wciśnie to świeci na zielono. Wcześniej średnio mnie to interesowało ale teraz muszę dokupić taki plastik bo wygląda tragicznie. Nie wiem jednak jak to nazwać, może wtedy łatwiej będzie znaleźć gdzieś na allegro bo szukałem i nic niestety nie znalazłem. Będę wdzięczny za pomoc. Dodaję również zdjęcie które udało mi się zrobić jak jeszcze cokolwiek było widać na tym przycisku.

pozdrawiam AdrianM

969F0DE8-6151-4BDA-B857-7AD97BFFB06F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to przycisk ten służy(ł) do włączania/wyłączania syreny.

Twoje auto nie pracowało przypadkiem kiedyś w policji/straży/pogotowiu? :wink:

Jeśli jest na nim jakiś numer, to go podaj - może ETKA rozwieje wszelkie wątpliwości.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebay tez takie sa , nawet z jaszczurka czy innymi nadrukami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego służy , facet w niemczech prowadził naukę jazy dla ciężarówek , może coś miał zainstalowane w tym. Nie mam pojęcia. Może jego zapytam. Myślałem że to coś standardowego , jeżeli ktoś z was znajdzie coś takiego to dajcie znać. Będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zółty kogut na dachu był jak uczył jeździć ciężarówkami ostrzegawczy przy egzaminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niemieckim jestem na bakier, więc nie wytłumaczę, ale przez grafikę Google znalazłem to: 8E/B7: Frage zur Ausstattung: Taste mit unbekanntem Symbol

[edit]

Google Translate powiada, że:

Czy do prowadzenia samochodów szkolnych! Z egzaminu na prawo jazdy, musi umożliwić audytorzy zwrócił sygnał dźwiękowy, jeśli instruktor kandydat sekund Pedał wsparcie Kit!

Więc dokładnie tak, jak napisali koledzy powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem bardzo zdziwiony jak zacząłem sie tym interesować. Przez jakiś czas gościu korzystał z tego auta jako dodatkowy pojazd w szkole jazdy. Powiedzcie mi proszę gdzie znaleźć jakiś zamiennik dla tego przycisku ? może być nawet gładki klawisz bez niczego lub jakiś od parktronika czy coś żeby tylko ładnie na desce wygladało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gdzie znaleźć jakiś zamiennik dla tego przycisku ? może być nawet gładki klawisz bez niczego lub jakiś od parktronika ...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz tam coś oprócz tego przycisku jeszcze czy tylko ESP z lewej strony a poza tym zaślepki? może warto byłoby się zastanowić nad wymianą całości na szufladkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer zaślepki 8e1 941 518

sklep.gajos.com.pl

cena 18zl

jezeli masz same zaslepki czyli nie masz rolety szyby tylnej czy tez pdc przód to możesz tez wymienic na szufladkę na monety

np taka

Audi A4 B6 B7 awaryjne wizytownik szufladka kubka (3385294864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dostępne sa ze srebrnym paskiem bądź czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...