-
Nie działa pokrętło prawe NAVIGATION PLUS RNS D
Genialnie proste, dzięki kolego. Naprawiłem dosłownie wczoraj z pomocą kolegi. Wcześniej rozkrecilem pół radia co mnie kosztowało jakieś 2h skręcania i nerwów Sent from my iPad using Tapatalk
-
Nie działa pokrętło prawe NAVIGATION PLUS RNS D
Witam , mam rownież problem z prawym pokrętłem, działa na boki przy przekręceniu ale nie da sie nic zatwierdzić.przy wciskaniu swobodnie wpada, nie odskakuje jak wcześniej.czy jest jakaś opcja żeby to naprawić ? Może ktoś ma takie pokrętło na sprzedaż lub potrafi to naprawić ? Sent from my iPad using Tapatalk
-
Syczenie Proszę o pomoc.
Dobrz ze kolego sobie poradziles , miałem podobnie w starym land roverze ale tam to wszystko sie psuło. Przewody mogły być juz wyeksponowane , dobrze ze to nic większego Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
-
budżetowy smartfon
Może jakiś Sony , ja posiadam starszy model arc S jeszcze pod marka Sony ericson . Działa fajnie tylko kiepskie materialy i rysuje sie niemiłosiernie... Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
-
Przycisk na konsoli głównej, od czego to dokładnie jest
Dzięki , taka szufladka to dobry pomysł. Zakupie razem z przyciskiem od ESP bo jego świetność też się kończy
-
Zestaw głośnomówiący...
Ciekawe , ja mam uchwyt do siemensa i zupełnie wisi nieużywany. Gdyby się dało końcówkę przerobić to byłoby OK. Myślałem nad dokupieniem tego telefonu ale to bez sensu. Będzie gorzej wyglądać niż bez niego... chętnie przeczytam jakiś mądrych rad
-
Przycisk na konsoli głównej, od czego to dokładnie jest
Bardzo dziękuje za zaangażowanie ;-) zdecyduje sie raczej na zaslepke
-
Przycisk na konsoli głównej, od czego to dokładnie jest
byłem bardzo zdziwiony jak zacząłem sie tym interesować. Przez jakiś czas gościu korzystał z tego auta jako dodatkowy pojazd w szkole jazdy. Powiedzcie mi proszę gdzie znaleźć jakiś zamiennik dla tego przycisku ? może być nawet gładki klawisz bez niczego lub jakiś od parktronika czy coś żeby tylko ładnie na desce wygladało
-
Przycisk na konsoli głównej, od czego to dokładnie jest
Nie wiem do czego służy , facet w niemczech prowadził naukę jazy dla ciężarówek , może coś miał zainstalowane w tym. Nie mam pojęcia. Może jego zapytam. Myślałem że to coś standardowego , jeżeli ktoś z was znajdzie coś takiego to dajcie znać. Będę wdzięczny
-
Przycisk na konsoli głównej, od czego to dokładnie jest
Witam koledzy jakiś krótki czas po zakupie zaczął mi odskakiwać lakier na przycisku który jest umieszczony pomiędzy ESP a uchwytem na napoje. Taki dziwny znaczek z ikoną dzwonka. Podobno to jakieś wyłączenia powiadomień lub coś w tym stylu. Jak się wciśnie to świeci na zielono. Wcześniej średnio mnie to interesowało ale teraz muszę dokupić taki plastik bo wygląda tragicznie. Nie wiem jednak jak to nazwać, może wtedy łatwiej będzie znaleźć gdzieś na allegro bo szukałem i nic niestety nie znalazłem. Będę wdzięczny za pomoc. Dodaję również zdjęcie które udało mi się zrobić jak jeszcze cokolwiek było widać na tym przycisku. pozdrawiam AdrianM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów Od niedawna stałem się posiadaczem samochodu niemieckiej marki z czterema kołami na masce i już zauważam jego atuty. Myślę że wy myślicie podobnie. posiadam a4 B6 w wersji avant z silnikiem diesla 2.5 tdi V6 Pozdrawiam