Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki czujnik ciśnienia klimatyzacji?


tmgr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mogę znaleźć sklepu w którym kupiłbym taki czujnik. Szukałem sam (allegro, sklepy internetowe), szukał kolega posiadający warsztat (we wszystkich dostępnych hurtowniach), szukałem w sklepach z częściami samochodowymi. I nic. Czy ktoś potrafi wskazać mi sklep w którym bym kupił taki czujnik. Ewentualnie czy ktoś sprawdził jakiś inny a pasujący czujnik.

Audi A4 B6 1,8T 150KM 31.10.2001r avant.

Wg oznaczeń na czujniku: PT4-H1100-1 2H 150801 8Z0 959 126 DRH CZ

86jn.jpg

Na allegro trafia się podobny ale o innych oznaczeniach(nie testowałem).

Powiem tylko, że wg katalogu powinien to być ten czujnik(nie można zamontować): 6ZL 351 028-221

g81k.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem. w sklepach pod tym numerem są zupełnie inne czujniki które nie pasują. patrzyłem chyba 5 firm i nic. na allegro znalazłem chyba ze dwa te czujniki i chyba nie znajdziesz gdzieś indziej. chyba ze aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik o numerze 8E0 959 126 wycofano w 2008r. Szukaj czujnika o identycznym numerze, ale z końcówką "B". W ASO za 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłączę się.Gdzie w mojej jest czujnik ciśnienia klimy? Podobno gdzieś za zderzakiem. Sprawdzone wszystko a przekaźnik rozłącza mi klimę, jakby ciśnienie było złe. Mechanik sprawdził mi ciśnienie i jest ok (maszyną do napełniania), więc obstawił ten czujnik,ale mówi, że jest za zderzakiem i musi go zdjąć.Niestety wyjechał na wakacje i nie będzie go przez 2 tyg. Pozostała elektryka jest ok, sprawdzona. Został tylko ten czujnik ,ale nie wiem czego szukać żeby sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłączę się.Gdzie w mojej jest czujnik ciśnienia klimy? Podobno gdzieś za zderzakiem.

U mnie jest przy lewym reflektorze. Żeby dostać się do czujnika należy go wymontować. Ale widać go nawet bez demontażu [pomiędzy chłodnicą a reflektorem]

PS: Dzięki za info co do czujnika. Czas odwiedzić ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w adr a4 b5 znajduje się ten czujnik, na vagu wywala mi błąd po właczniu klimatyzacji i nie da się go skasować co sprawdzić czujnik wymienić czy nabić klimatyzacje? dodam że klimatyzacja nie wytrzymuje mi zezonu...ucieka gdzieś gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 jest z prawej strony pod reflektorem, trzeba wyjąć kratkę trochę gimnastyki i powinno dać się go wydłubać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 jest z prawej strony pod reflektorem, trzeba wyjąć kratkę trochę gimnastyki i powinno dać się go wydłubać

A w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłączę się.Gdzie w mojej jest czujnik ciśnienia klimy? Podobno gdzieś za zderzakiem.

U mnie jest przy lewym reflektorze. Żeby dostać się do czujnika należy go wymontować. Ale widać go nawet bez demontażu [pomiędzy chłodnicą a reflektorem]

PS: Dzięki za info co do czujnika. Czas odwiedzić ASO

w b6 jest właśnie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłączę się.Gdzie w mojej jest czujnik ciśnienia klimy? Podobno gdzieś za zderzakiem.

U mnie jest przy lewym reflektorze. Żeby dostać się do czujnika należy go wymontować. Ale widać go nawet bez demontażu [pomiędzy chłodnicą a reflektorem]

PS: Dzięki za info co do czujnika. Czas odwiedzić ASO

w b6 jest właśnie tutaj

Fujara ze mnie :facepalm: dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...