Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana gammy cc na concerta I


taktuś

Rekomendowane odpowiedzi

i co ważne ! - nie można tak po prostu sobie wymienić radia

W aucie, złącze A - pin 3 (+12) - wyjmujemy ze złącza A i izolujemy pin (+12)

- radio CHORUS - na złączu A pin 3 mamy K-BUS - nie możemy podać (+12) bo nie posłuchamy radyjka

zaraz, zaraz to jeżeli mając teraz gammę cc, wymienię ją na concert I to też będę musiał kombinować z pinami? Czy u mnie concert I nie będzie grał? Czy jeżeli nie zmienię pinów to spalę radio? Proszę o odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam ostatnio jak podlaczalem zestaw do telefonu to kazde niekontrolowane iskrzenie na pinach konczylo sie spaleniem bezpiecznika z tylu radia wiec poszlo ich chyba z 5 (mowa o radiu concert 2) ale jezeli przypadkiem bedziesz potrzebowal drugiego to mozesz sie odezwac bo ja sie wlasnie zaopatrzylem w concert II.A nawiasem mowiac jak sie bedziesz posilkowal schematami od kolegi z kablomanii to nie ma szans zebys cos s.p..alil. powodziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ważne ! - nie można tak po prostu sobie wymienić radia

W aucie, złącze A - pin 3 (+12) - wyjmujemy ze złącza A i izolujemy pin (+12)

- radio CHORUS - na złączu A pin 3 mamy K-BUS - nie możemy podać (+12) bo nie posłuchamy radyjka

zaraz, zaraz to jeżeli mając teraz gammę cc, wymienię ją na concert I to też będę musiał kombinować z pinami? Czy u mnie concert I nie będzie grał? Czy jeżeli nie zmienię pinów to spalę radio? Proszę o odp.

no niestety będziesz musiał, jeżeli nie chcesz skopać radyjka. Podmieniałem bete na chorusa i niestety piny w ruch, czyli wyjąć [ +12 (pin3, złącze A) przy aucie] bo podasz zasilanie +12 na szynę CAN, no i posprzątane. Porównaj złącza i opisy na radyjkach - WARTO przed podłączeniem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może instalacja Concerta II w aucie bez CAN-Bus:

http://download.audi4ever.at/faq/pdf/audi_a4_b5_concert_2_beleuchtung_ohne_can.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...