Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1,8. T .+ instalacja AEB OMVL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akurat wlew mimo, że można założyć cały zawsze zakładam dokręcany. Jak ci kiedyś na stacji nalewacz objedzie cały błotnik to będziesz wiedział dlaczego.

Opublikowano
  • Autor
masz może fotke ze zdjętą osłoną silnika ?

X2

peem wrzuc fotke bez oslony

100_3667.jpg

100_3665.jpg

100_3664.jpg

Opublikowano

Wtryski pewnie pod kolektorem bo tu nic nie widać

Dostęp bardzo słaby.

Trzeba np. po czasie dokręcić opaski przy wtryskiwaczach.

Powymieniaj sobie oringi na wtryskach PB, bo pewnie na lpg ciągnie lewe powietrze, szczególnie 1 i 3 cylinder

Załóż opaskę na przewód przy kolektorze

Podaj korektę długoterminową - tylko prawdę, ciekawy jestem czy mapa dobrze ustawiona

Opublikowano
  • Autor
Podaj korektę długoterminową - tylko prawdę, ciekawy jestem czy mapa dobrze ustawiona

Dlaczego zakładasz że podam nie prawdę ? Dziwne że wychodzisz od razu z takiego założenia, jakbym miał coś do ukrycia .... . Nie podam Ci żadnych bo nie mam takich możliwość.

( Za pozostałe rady dziękuję. :hi:)

Opublikowano

Poproś o wtryski Hana. OMVLe są szybkie lecz głośne, mam je w A3 i nie powiem autko dobrze się zbiera na nich lecz klekoczą;/ Dopłać troszkę grosza do Hanek i będziesz miał cichutkie i szybkie wtryski z renomą. Jak Najbardziej bierz sterownik Staga-4, różne gadania są a nie ma z nim problemów. Nawet jakbyś poprosiił o pozłacane BRC a gazownik spierniczy to się będzie sypało wszystko:) Wlew polecam zrobić w klapce od PB masz rury po obu stronach więc masz opcje pod zderzakiem na środku albo właśnie we wlewie. Podsumowując ja w swoim A4 1.8T założyłem sobie instalację na Hanach i STAGU-4 ECO, wymieniłem świece na NGK Platynki i autko pracuje cichuteńko, miękko, nie mam problemów, nie czuje różnicy pomiedzy LPG a PB przyśpiesza identycznie.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Grzegorz mam wrażenie że nie czytałeś wątku, napisałeś tylko własne "przeżycia" i tym błysnąłeś. Gaz mam na gwarancji więc nic nie będę przerabiał ,a i nie ma po co bo instalacji sprawuje się bardzo dobrze. Polecam przeczytaj wątek zanim zaczniesz doradzać .

Pozdrawiam.

(Nie zamienię AEB OMVL na inne przereklamowane graty).:wink:

Wczoraj robiłem przegląd po 10 tyś. i szczerze mówiąc nic nie mam do dodania poza tym że nadal polecam ta instalacje, Po prostu jest bez problemowa.

Opublikowano

Nadal nie wiadomo czy dobrze zestrojona, podaj chociaż wartość bloku 32.

Skoro tak zachwalasz tą instalkę trzeba zrobić logi pb i lpg, aby coś ciekawego powiedzieć.

Wlew polecam zrobić w klapce od PB masz rury po obu stronach więc masz opcje pod zderzakiem na środku albo właśnie we wlewie

No nie, tylko nie pod zderzakiem :facepalm:

Edytowane przez edekxp

Opublikowano
  • Autor

Logów nie zrobię bo nie mam czym, pisałem już . Zachwalam i będę zachwalał dopóki instalacja będzie sprawowała się bezawaryjnie. Zatankować , kluczyk w prawo i cieszyć się jazdą :hi: .

Jeszcze raz polecam AEB OMVL . :wink:



No nie, tylko nie pod zderzakiem :facepalm:

To chyba nie było do mnie ... ha ha ha

pozdrawiam edekxp .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.