Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocne audi 80 b4 90 km


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

A ja miałem ABK 115km kumpel ma jeszcze ABT 90km i szczerze powiem wielkiej różnicy w osiągach toto nie ma, 8v szczególnie na mono wtrysku całkiem ładnie ciągnie od dołu jak na benzyniaka, 16-nastkę trzeba co nieco pocisnąć żeby sprawnie jechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B4 z 90-konnym silnikiem ABT ma często "krótką" skrzynię CGT (sprawdź jaka tam jest). Z taką skrzynią przyspieszenie jest bardzo dobre, lecz niska jest prędkość maksymalna i np. jadąc na piątce 100 km/h jest już 3000 obr/min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa - B4 90 koni na pojedyńczym wtrysku może mieć krótką jak i dluga skrzynię biegów . Jesli trafiłeś na ta pierwszą to i różnica między 1.6 a tą 80-tką jest dość duża :) Sam miałem chyba 7 sztuk 80-tek więc poznalem je dobrze i twierdzę iż są dużo lepsze ( wytrzymalsze ) od a4 b5 . Zresztą to łatwo zobaczyć na giełdach gdzie za ładną sztukę trzeba zapłacic spokojnie 10 tys gdzie za byle a4 b5 zaplacisz 5-6 tyś .

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym co mówisz to sie zgadzam audi 80 to samochody które są bardzo żywotne

http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-alusy-org-16-5x112-281941/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak grze miałem audi 80 b4 z silnikiem NG 2.3 niby 133 km ale jak go zakupiłem to miał chyba z 60 km ale doprowadziłem go do ładu małe modyfikacje jeszcze dodałem i objeżdżałem BMW e36 2.0 150 km waga autka była 1270 kg tak więc uważam że te starsze konstrukcje silników miały bardziej odczuwalne te konie a teraz to sama elektronika .Dodaje link z jazdy moją 80 tylko nie komentować temperatury wody bo czujnik miałem walnięty no i kumpel rzucał teksty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...