Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mazury - Mikołajki/Ryn/Giżycko????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Macie jakieś doświadczenia z wczasami na mazurach, gdzie się zatrzymać itp?

Chce jechać na ok 4 dni - wt,śr,czw,pt i czas spędzić 30% plaża, 30% zwiedzanie i 30% jakieś byczenie, piwko, masaż itp...

Polecacie coś?

Myślałem nad Gołębiewskim w Mikołajkach ale nikt ze znajomych nie był a na trip advisor dużo opini że troche brudno i wieje latami 80'tymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gołębiewski to taki kombinat, nie ma klimatu, ceny z bomby, więc go omijam. Jeśli komuś zależy na Aqua Parku to klienci z zewnątrz mogą z niego korzystać za opłatą cos około 35zł/1,5h.

Osobiście jak jestem w Mikołajakach zawsze mieszkam w hotelu Amax nad Cichą Zatoką. Spokojnie , kameralnie, dobra kuchnia, 2x basen - kryty i na zewnątrz, jaccuzi, spa ipt. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie coś właśnie mi chodziło, jadę w sumie na 4 dni a 3 noclegi i patrze pod kątem jakiegoś pakietu SPA i ten Amax wygląda w tej kwestii naprawdę dobrze, lepiej niż Gołębiewski. A śniadania i obiadokolacje są w formie stołu szwedzkiego czy podawane posiłki?

Poprzednie spa w jakich byłem na takich pobytach 2 - 3 dniowych to Dolina Charlotty przy Słupsku i Velaves we Władysławowie - jedzenie w Charlottcie genialne, za to spa lepsze w Velaves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniadanie szwedzki stół w cenie noclegu - dla mnie smaczne, obiadokolacje z karty, kucharz na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy może mi ktoś polecić jakiś fajny hotel na mazurach ze SPA. Amax prezentuję się dobrze. Może znacie jakieś inne ciekawe alternatywy na spędzenie jesiennego weekendu na mazurach?

Edytowane przez arris_88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel zachwalał Augustów

ponoć warto tam pojechać na parę dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...