Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Generalnie tak teraz foty obejrzalem i auto .. i w sumie zeby sie wszystko zgrywalo to bym musial zmienić polowe wnętrza (całe boczki, dol konsoli bo mam szary, tunel, podlokietnik i pare innych... ) macie jakiś pomysl zeby to obejść ? :wink:

Wymienic tylko wklady skorzane. Ja tak robiłem z tego samego powodu. Kupiłem czarne boczki i przekladalem skórę do szaro- czarnych.

Ale kotlet odkopalem :)

Edytowane przez davidoff82

Opublikowano

Oj Piotruś ale hejty,ale ja chyba byłem pierwszy xD

Opublikowano
  • Autor

po miesiącu jeżdzenia pugiem w automacie.. brakuje mi zabawy "gałką" ;)

Pug jest whooy nudny ... spokojny , dla dziadka... ale cóz .. już nic nie zrobie :)

Opublikowano

po miesiącu jeżdzenia pugiem w automacie.. brakuje mi zabawy "gałką" ;)

Pug jest whooy nudny ... spokojny , dla dziadka... ale cóz .. już nic nie zrobie :)

zawsze możesz sprzedać [emoji13]
Opublikowano

Proponuje w trybie natychmiastowym i kupic b5

Opublikowano

Opierdol podziałał :decayed:

Opublikowano

To bdb silnik a samo auto... większość samochodów z Francji to dzisiaj bardzo dobre auta. Są mało kłopotliwe,tanie i funkcjonalne.

Wygląd to kwestia gustu .

Dla mnie auta niemieckie to nr1 ale jeśli chodzi o bezawaryjnosc to nr 1 jest Japonia i nie wiem czy zaraz po nich nie jest Francja..

Niemcy potrafią zbudować przepiękne auta ale są mega drogie a co do bezawaryjnosci to dziwne ,że często po gwarancji potrafią się nagle psuć.

Opublikowano

Niemcy potrafią zbudować przepiękne auta

Jezdzilem kilkoma francuzami i owszem to jezdzace kanapy, mega wygodne. Ale o wyglądzie zapomni.. linie tych aut są ochydne kompletnie mi nie leżą dlatego dziwie sie każdemu komu sie podoba francuz. M.in. taki peżo co kolega tu ma jakies laguny, nawet nowy talisman to dla mnie kupa gfna z wygladu.

Edytowane przez uszol

Opublikowano

To bdb silnik a samo auto... większość samochodów z Francji to dzisiaj bardzo dobre auta. Są mało kłopotliwe,tanie i funkcjonalne.

Wygląd to kwestia gustu .

Dla mnie auta niemieckie to nr1 ale jeśli chodzi o bezawaryjnosc to nr 1 jest Japonia i nie wiem czy zaraz po nich nie jest Francja..

Niemcy potrafią zbudować przepiękne auta ale są mega drogie a co do bezawaryjnosci to dziwne ,że często po gwarancji potrafią się nagle psuć.

Tanie są, ale coś za coś. Mało kłopotliwe nie są, mówię o elektryce głównie. Jakością wykonania nie grzeszą - dla mnie istny dramat. Wejdź do puga 206 i puknij w deske rozdzielczą, potem wróć do a4 i zrób to samo. Sama deska z 407 w porównaniu do A4 nie jest jakaś tragiczna ale plastiki ogólnie wieją lekką tandetą. Dobre auto dla 40-50 latka z rodziną.

Niemcy potrafią zbudować przepiękne auta

Jezdzilem kilkoma francuzami i owszem to jezdzace kanapy, mega wygodne. Ale o wyglądzie zapomni.. linie tych aut są ochydne kompletnie mi nie leżą dlatego dziwie sie każdemu komu sie podoba francuz. M.in. taki peżo co kolega tu ma jakies laguny, nawet nowy talisman to dla mnie kupa gfna z wygladu.

Talisman nie jest zły z wyglądu, na pewno coś co francuzi ostatnio lubią, mam na myśli lekko kosmiczne auta pod względem wyglądu (pomijając talismana w kombi). Za to środek znowu to co zawsze, TANDETA , chu z grzybnią. Nowe auta a na zdjęciach środek wygląda jak pryśniety sprayem :facepalm: Nie siedziałem, więc ogólnie nie oceniam. Z wygląda nowe francuzy to kwestia gustu, bo są mocno inne niż większość aut i albo ktoś się zakocha albo odwróci się na pięcie :decayed:

Opublikowano

Wysypał się worek :) no ale wyglądu to nie ma wcale cza przyznać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.