Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

no troche lipa musisz zmienic pol wnetrza tak jak pisales do tego schowek i polke nog kierowcy progi itp. ale jesli Ci to nie przeszkadza to po co. ja bym do siebie takie walna z podgrzewaniem bo pelna skóra to ziembi w jaja w zimie a w lato gotuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle czy by może albo nie poszukać plastików z innych foteli w tym kolorze co reszta (progi itd) a z boczków tylko dam tapicerowi wnetrze materiałowe do obszycia skórą i podłokietnik. Ew. zastanawiam się czy by tego nie pomalować w podobny kolor .. bo to też jakiejs wyjście..

Czasem se myśle ze gdybym mial wjęcej miejsca na podwórku to bym kupił drugą B5 w wypasie za kilkaset funtów i wszsytko przełożył na spokojnie ale zima idzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie teraz sie prezentuja:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

w piatek obczaje na zywo :decayed:

---------- Post dopisany 05-11-2013 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 23:23 ----------

oblukane na zywo i przynam ze ladnie sie odpycha jak na serie, zrobisz Piotrek to co planujesz i bedzie zaje....

calosc prezentuje sie super a foteliki wygodne, nawet po calodniowej wycieczce po szkocji :wink::decayed:

kilka ode mnie z aparatu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie foto na jesień :wink:

a4_jesien.jpg

a4_jesien2.jpg

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Mocy przybywaj :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

Wszystko seria po za DP w miejscu kata.

Hamowane na LPG

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nawet nie.. Tylko pasażerka co siedziała obok mnie w pewnym momencie zasłoniła oczy i powiedziała że ona już nie chce tak szybko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nawet nie.. Tylko pasażerka co siedziała obok mnie w pewnym momencie zasłoniła oczy i powiedziała że ona już nie chce tak szybko :grin:

nawet nie chcę wiedzieć kto z Tobą był:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nawet się to komponuje ze środkiem fotela - on też jest taki szarawy więc spoko. Jedynie co bym zmienił to dał do obszycia lub poszukał ori wypełnień boczków w czarnej skórze i byłaby igła wnętrze :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek była ze mną kumpela co ma A4 B5 1.8, jedna z tych co była ze mną w Cro

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Co do boczkow planuje zmienić wkłady na ciemne ale podobno dość mocno one są zgrzane z całym bokiem

---------- Post dopisany 14-01-2014 at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 20:39 ----------

A tak mniej wiecej to jedzie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek była ze mną kumpela co ma A4 B5 1.8, jedna z tych co była ze mną w Cro

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Co do boczkow planuje zmienić wkłady na ciemne ale podobno dość mocno one są zgrzane z całym bokiem

---------- Post dopisany 14-01-2014 at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 20:39 ----------

A tak mniej wiecej to jedzie:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, w Audi mają prawo piszczeć tylko dziewczyny na miejscu pasażera, a nie opony. Doklej Quattro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor fotele kupiłem za parę funtów jak byłem w UK ostatnio :)

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 22:01 ----------

Czerwony kolor ożywia.. wiec taki mały "mod" za 2zł ..

oslona.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale gaz zamontowali Ci na łapu capu.. Wtryski w 1.8T można zamontować od spodu kolektora :facepalm: I to jeszcze BRC? :D

Tak u mnie wygląda LPG, a raczej.. jak nie wygląda, bo nic nie widać.

anky.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale gaz zamontowali Ci na łapu capu.. Wtryski w 1.8T można zamontować od spodu kolektora :facepalm: I to jeszcze BRC? :D

Tak u mnie wygląda LPG, a raczej.. jak nie wygląda, bo nic nie widać.

https://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/29/anky.jpg

Jak byś zrobił fotę z przodu to reduktor i tak będzie widać :decayed:

To nie V8, grubych modów, gtrs'a czy innej potężnej suszarki też nie widać... nie widzę powodu by otwierać przed kimkolwiek maskę.

A przetwornicę od hidów można schować pod lampą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale gaz zamontowali Ci na łapu capu.. Wtryski w 1.8T można zamontować od spodu kolektora :facepalm: I to jeszcze BRC? :D

Tak u mnie wygląda LPG, a raczej.. jak nie wygląda, bo nic nie widać.

https://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/29/anky.jpg

Jak byś zrobił fotę z przodu to reduktor i tak będzie widać :decayed:

To nie V8, grubych modów, gtrs'a czy innej potężnej suszarki też nie widać... nie widzę powodu by otwierać przed kimkolwiek maskę.

A przetwornicę od hidów można schować pod lampą :whistling:

V8 to nie, ale mógł się gazownik trochę wysilić, skoro ktoś płaci :)

Wiem, co to życie na "krawędzi", jeżdżę z przetwornicami na wierzchu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor fotele kupiłem za parę funtów jak byłem w UK ostatnio :)

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 22:01 ----------

Czerwony kolor ożywia.. wiec taki mały "mod" za 2zł ..

http://s28.postimg.org/gw87uhzrx/oslona.jpg

Też tak zmodziłem, ale miałem jeszcze znaczek OOOO na czerwono :)http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/a4-avant-gumak-309943/

tak to u mnie wygladalo :) Ładne audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wtrysków w sumie mi to wisi.. jak bede kiedyś wymieniał na mocniejsze to będzie szybciej przynajmniej :)

W planach jeszcze mam teraz zrobienie czegoś z boczkami I podlokietnikiem( czarny materiał albo skóra) żeby się lepiej z fotelami zgrywało kolorystycznie.

---------- Post dopisany 27-01-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 21:01 ----------

gwintu nie ma ale i tak będzie za***iście :wink:

Eibach Pro Kit

v870.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...