Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie tak teraz foty obejrzalem i auto .. i w sumie zeby sie wszystko zgrywalo to bym musial zmienić polowe wnętrza (całe boczki, dol konsoli bo mam szary, tunel, podlokietnik i pare innych... ) macie jakiś pomysl zeby to obejść ? :wink:

Wymienic tylko wklady skorzane. Ja tak robiłem z tego samego powodu. Kupiłem czarne boczki i przekladalem skórę do szaro- czarnych.

Ale kotlet odkopalem :)

Edytowane przez davidoff82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miesiącu jeżdzenia pugiem w automacie.. brakuje mi zabawy "gałką" ;)

Pug jest whooy nudny ... spokojny , dla dziadka... ale cóz .. już nic nie zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miesiącu jeżdzenia pugiem w automacie.. brakuje mi zabawy "gałką" ;)

Pug jest whooy nudny ... spokojny , dla dziadka... ale cóz .. już nic nie zrobie :)

zawsze możesz sprzedać [emoji13]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bdb silnik a samo auto... większość samochodów z Francji to dzisiaj bardzo dobre auta. Są mało kłopotliwe,tanie i funkcjonalne.

Wygląd to kwestia gustu .

Dla mnie auta niemieckie to nr1 ale jeśli chodzi o bezawaryjnosc to nr 1 jest Japonia i nie wiem czy zaraz po nich nie jest Francja..

Niemcy potrafią zbudować przepiękne auta ale są mega drogie a co do bezawaryjnosci to dziwne ,że często po gwarancji potrafią się nagle psuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy potrafią zbudować przepiękne auta

Jezdzilem kilkoma francuzami i owszem to jezdzace kanapy, mega wygodne. Ale o wyglądzie zapomni.. linie tych aut są ochydne kompletnie mi nie leżą dlatego dziwie sie każdemu komu sie podoba francuz. M.in. taki peżo co kolega tu ma jakies laguny, nawet nowy talisman to dla mnie kupa gfna z wygladu.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bdb silnik a samo auto... większość samochodów z Francji to dzisiaj bardzo dobre auta. Są mało kłopotliwe,tanie i funkcjonalne.

Wygląd to kwestia gustu .

Dla mnie auta niemieckie to nr1 ale jeśli chodzi o bezawaryjnosc to nr 1 jest Japonia i nie wiem czy zaraz po nich nie jest Francja..

Niemcy potrafią zbudować przepiękne auta ale są mega drogie a co do bezawaryjnosci to dziwne ,że często po gwarancji potrafią się nagle psuć.

Tanie są, ale coś za coś. Mało kłopotliwe nie są, mówię o elektryce głównie. Jakością wykonania nie grzeszą - dla mnie istny dramat. Wejdź do puga 206 i puknij w deske rozdzielczą, potem wróć do a4 i zrób to samo. Sama deska z 407 w porównaniu do A4 nie jest jakaś tragiczna ale plastiki ogólnie wieją lekką tandetą. Dobre auto dla 40-50 latka z rodziną.

Niemcy potrafią zbudować przepiękne auta

Jezdzilem kilkoma francuzami i owszem to jezdzace kanapy, mega wygodne. Ale o wyglądzie zapomni.. linie tych aut są ochydne kompletnie mi nie leżą dlatego dziwie sie każdemu komu sie podoba francuz. M.in. taki peżo co kolega tu ma jakies laguny, nawet nowy talisman to dla mnie kupa gfna z wygladu.

Talisman nie jest zły z wyglądu, na pewno coś co francuzi ostatnio lubią, mam na myśli lekko kosmiczne auta pod względem wyglądu (pomijając talismana w kombi). Za to środek znowu to co zawsze, TANDETA , chu z grzybnią. Nowe auta a na zdjęciach środek wygląda jak pryśniety sprayem :facepalm: Nie siedziałem, więc ogólnie nie oceniam. Z wygląda nowe francuzy to kwestia gustu, bo są mocno inne niż większość aut i albo ktoś się zakocha albo odwróci się na pięcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...