Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Kontrolka świateł mijania


lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie nie świeci mi kontrolka od świateł mijania jak wyjąłem zegary okazało sie ze na miejscu żarówki jest tylko zaślepka i jak ja wyjąłem to okazało sie ze nie ma tam żadnych styków do żarówki czy tak powinno być?

I jeszcze jedno pytanko gdzie jest antena od radia umieszczona bo strasznie słabo radio mi ściąga. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, antena radiowa to 3 gorne paski ogrzewania szyby. Skoro radio slabo zbiera moze poszedl wzmacniacz antenowy badz w radio badz samochodowy. Co masz za radio, bo moze to jakis chinski wynalazek jak moj, i tez slabo zbiera. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od sprawdzenia tych "3 paskow" czy nie maja przerw, moze sie okazac ze wystarczy farba przewodzaca i po problemie. a gdzie jest wzmaciacz to musze poszukac, zerknac w madre ksiazki :D Pozdrawiam Jocker01[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 11:24 _________________________________________________sprawdzilem a elsa nie ma informacji o wzmacniaczu natomiast co innego, rownie interesujacego, mianowicie przewod antenowy sklada sie z czesci skladowych i sa one wymienne, moze cos sie rozlaczylo badz uszkodzone. oto opis z elsy:

Zestawienie montażowe przewodu antenowego

Przykład:

Uszkodzenie przewodu antenowego z radia do anteny.

Do naprawy będą potrzebne następujące przewody:

1 - Przewód pośredni do przyłącza przy radiu; długość ok. 30 cm

2 - Przewód łączący, dostarczany w różnych długościach

3 - Przewód pośredni do przyłącza przy antenie; długość ok. 30 cm

– Rozłączyć złącza wtykowe uszkodzonego przewodu antenowego z urządzeń.

– Ustalić przebieg uszkodzonego przewodu antenowego w samochodzie i zmierzyć całkowitą długość przewodu antenowego przeznaczonego do wymiany.

Całkowita długość przewodu antenowego to suma długości wymaganych przewodów pośrednich -1- i -3- oraz przewodu łączącego -2-.

– Odjąć 60 cm od zmierzonej długości całkowitej połączenia antenowego, aby otrzymać wymaganą długość tego właśnie połączenia antenowego.

– Postarać się o potrzebne oryginalne przewody pośrednie i przewód łączący o obliczonej długości zgodnie z Katalogiem części ETKA.

– Odciąć złącza wtykowe uszkodzonego przewodu antenowego.

l Reszta uszkodzonego przewodu antenowego pozostaje w samochodzie.

– Podłączyć przewody pośrednie do urządzeń w samochodzie.

– Zabezpieczyć złącza wtykowe kawałkiem węża piankowego przed hałasem spowodowanym stukaniem.

– Ułożyć i zamocować przewód łączący równolegle do starego przewodu antenowego.

WskazówkaPrzewody antenowe nie mogą być załamane ani nadmiernie wygięte! Promień zgięcia nie może być mniejszy niż 50 mm.

– Połączyć przewód łączący za pomocą przewodów pośrednich.

– Wsunąć w celu uniknięcia odgłosów klekotania odpowiedni kawałek rurki z tworzywa piankowego na wtyczkę antenową.

– Przeprowadzić sprawdzanie działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...