Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szybkie wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do szanownych Forumowiczów(-ek) z zapytaniem. Gdzie udać się nad polskie morze na jeden dzień. Z racji tego, że nie lubię siedzieć w miejscu długo a chciałbym w końcu zobaczyć Bałtyk taka forma "wypoczynku" najbardziej by mi odpowiadała. Wyjazd planowany w nocy z Siedlec tak by być około 9:00 na miejscu. Powiedzmy do godziny 18:00 leżanka na plaży a w tym czasie jakieś jedzonko + ewentualnie ciekawe miejsce do zobaczenia. Po wszystkim powrót do domku. Może ktoś coś ciekawego polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeba !! :decayed: pięęęękna sprawa - polecam wypad na polskie ruchome wydmy do Słowińskiego Parku Narodowego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysławowo, Jastrzebia Góra, Jastarnia, Jurata :wink: i w miare blisko bedziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeba !! :decayed: pięęęękna sprawa - polecam wypad na polskie ruchome wydmy do Słowińskiego Parku Narodowego..

Zastanawiałem się nad tym, tylko czy starczy czasu jeden dzień, aby zobaczyć wydmy i kapkie nad wodą posiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąty Rybackie - cisza, spokój, taniocha i piękne plaże. Z Siedlec będziesz miał dobry dojazd.

Polecam ten domek --> U Teresy - Kąty Rybackie, Rybacka 149 - kwatera w Kątach Rybackich parking, lodówka, tv, grzmiąca belka w pokoju

A jak będziesz szukał rozrywki to zawsze można podjechać do Krynicy Morskiej. Można także pojechać do Gdańska na starówkę, Westerplatte itp. Przy gdańskiej starówce jest za***ista kawiarnia "Cafe Ferber" - polecam odnaleźć i posmakować Cafe Rafaello :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy ale wieczorem padniesz ze zmęczenia jak będziesz aktywny cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem na co się zdecyduje (Łeba do mnie przemawia), ale YOGI3000 może mieć racje. Może coś znajdę na miejscu, a jak nie to 2 godzinki na parkingu robią swoje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuść sobie takie szaleńcze jednodniowe eskapady. Następnego dnia jeśli dojedziesz cało(bo pewnie będzie duży ruch i jeszcze większy pośpiech i nerwy) będziesz zmęczony bardziej niż przed "wakacjami"

poszukaj czegoś na miejscu, zrób piknik ze znajomymi/rodzinką nad woda. Postaw na spokojnie grilla i pośpij na kocu. Odpoczniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...