oryginalny wydech od s4

alik16

Panowie prosze o pomoc , szukam na aukcjach oryginalnego wydechu od audi s4 4.2 tego ktory posiada regulacje glosnosci z modelu b6 -b7 i niektorzy sprzedaja wydechy od 3.0 i pisza ze to s4 ... i natrafilem na te aukcje AUDI B6 S4 2004 WYDECH SPORTOWY KATALIZATORY (3422135567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

AUDI B6 S4 WYDECH SPORTOWY (3387877412) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy to sa oryginalne wydechy od s4 ktore podejda do mojej 1.8t Q p&p oczywiscie przy kolektorze przeroba , czy moze bardziej sie oplaca walic caly z kwasowki i tylko tlumiki jakies dobrac zeby zaglosne nie byly ale zeby byl mily pomruk dla ucha ?

chodzi mi o cos takiego co na trasie bedzie ciche ale bedzie dawalo odrobine roznicy w pracy silnika . .. pozdr .

bedziesz musial wyciac tlumik srodkowy zeby byla odczuwalna roznica w dzwieku

Mam taki ori wydechy do S4. Wspólny środkowy , jeżeli ci podejdzie i dwa końcowe. Końcowe mają mechanizmy zamknięcia/ otwarcia drugiego wylotu . Wieczorkiem mogę załączyć foto.

bf24463dbc6df7cem.jpg

1956f1838df9fe7cm.jpg

ogólnie sama wymiana wydechów nic nie da, musisz wyciąć tłumik środkowy wtedy jest efekt przy dodawaniu gazu takiego mruczenia i jak schodzi z obrotów to tez jest basowy rezonans podczas stałej jazdy pracują cicho co nie meczy głowy jak w tjuning golfie 2 z przyspawana rynna lub kominem

te sa od s4 b6

TŁUMIK RURA WYDECH AUDI S4 B6 B7 8E0 4.2 BENZYNA (3372049550) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

TŁUMIK RURA WYDECH AUDI S4 B6 B7 8E0 4.2 BENZYNA (3372050092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

te sa od s4 b6

dzeki kolego za odp . wlasnie takich informacji potrzebowalem zapewne kazdy wydech od s-ki pasuje do quattro ?

tak s4 wychodziły tylko w quattro aha i musisz mieć zderzak tył od s4 bo inaczej końcówki wydechu będą za dużo wystawały , zderzaki od s4 sa trochę pełniejsze wydłużając auto

posty sobie nabijacie z tym wazne nie wazne?
a ty właśnie co zrobiłeś? :polew:

Pany a jaka jest srednica koncowkek pod zderzak od S4?

A moze polecicie jakies dobre koncowki pod ten zderzak.

Pany a jaka jest srednica koncowkek pod zderzak od S4?

A moze polecicie jakies dobre koncowki pod ten zderzak.

Ulter 90 :naughty: