Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycena szkody z AC po gradobiciu Tychy 10-06-2013


Rekomendowane odpowiedzi

z ubezpieczalniami wszystkimi jest tak samo :facepalm:

ja zgłaszałem szkodę z AC w PZU i mam polisę w wersji serwisowej i co się okazało - wycena na zamiennikach po potrąceniu 60% ceny części ze względu na wiek samochodu - i ceny części wg nich to 650 zł gdzie koszt nowych to ok. 3.700 po cenach z aso :whistling:

więc odwołanie i kosztorys wyższy o 100 zł :doh:załamka bo w OWU wszystko napisane że w wariancie wypłaty gotówkowej tak liczą i koniec tematu.

więc skończyło się odstawieniem samochodu na naprawę do aso i rachunek który musieli zapłacić to ich kosztorys x3 i niech ktoś mi powie że nie jest to działanie na szkodę spółki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3zl? Ja słyszałem, ze usunięcie jednego wgniecenia kosztuje 50 zł

Za pierwsze 150zl a za kolejne po 50zl

To niech wskażą warsztat, który to robi za takie pieniądze

Mniej-wiecej mam 60 wgniecen X 3 złote 180 złotych ;)))

No na pewno tyle zapłacę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w pewnym momencie napiszą że to ich ostatnia propozycja i jak nie pasuje to do sądu - mnie tak napisali w drugim kosztorysie po odwołaniu :facepalm: więc bezgotówkowa w aso naprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po pierwszym odwołaniu piszą, że jeżeli się nie zgadzamy to możemy skorzystać z drogi sądowej...

Tak to już z nimi jest jak oni maja nam coś zapłacić to wielki problem a w drugą stronę to kasę chcą od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź do ASO na naprawę bezgotówkową, a tak to będziesz się bujał do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź do ASO na naprawę bezgotówkową, a tak to będziesz się bujał do wiosny

Taa jedź do ASO a kiko79 pokryje Ci różnicę pomiędzy wyceną Hestii i fakturą ASO. Kolega Hatek napisał przecież, że ma wariant kosztorysowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź do ASO na naprawę bezgotówkową, a tak to będziesz się bujał do wiosny

Taa jedź do ASO a kiko79 pokryje Ci różnicę pomiędzy wyceną Hestii i fakturą ASO. Kolega Hatek napisał przecież, że ma wariant kosztorysowy.

heheh to wcale nie jest głupia opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że to Ty będziesz musiał zabecalować różnicę pomiędzy kosztorysem, a fakturą z ASO:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja, ekspertyca Niezaleznego rzeczoznawcy i do Aso zeby zrobili kosztorys, do tego odwolac sie do Hesti zeby zrobic jeszcze jedne ogledziny przy umytym aucie i patrzec mu na rece i pokazac mu to czego nie zuwazy :) A i przestudiowac OWU AC + do prawnika na bezplatna porade prawna jesli sa tacy u ciebie w miescie.

Moze jak zrobisz te wszystkie kroki to ci Hestia uzna cos wiecej i bedziesz wstanie zrobic i zarobic na tym ;0

Pozdrawiam i Powodzenia

Edit jak cos to wspolpracuje z NIezaleznymi Rzeczoznawcami z KAtowic, wiec jak cos chcesz sie dowiedziec wiecej to na priv dam namiary i polecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...