Skocz do zawartości
IGNOROWANY

usuwanie wgnieceń metodą PDR


mojeA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj w mojej okolicy przeszło gradobicie i peszek chciał, że moje auto dostało i maska z dachem są we wgniotkach.

Już myślałem, żeby wymienić maskę, natomiast z dachem kłopot- jedni piszą, że wymieniają poszycie, drugim przy szpachlowaniu i wyrównywaniu szpachla schodziła, ze względu na małe wgłebienia...

i doczytałem sie usuwanie wgnieceń metodą bez lakierowania i tak się składa, że w moim mieście w Polsce jest warsztat, który współpracuje z kilkoma salonami, serwisami...

korzystał ktoś? jak to wychodzi cenowo? Nie ma tych wgnieceń aż tak dużo myślę z 30, ale zrobić trzeba, bo nie mogę na to patrzeć

oto link do tej firmy, jest tam galeria Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Inowrocław, naprawa karoserii bez lakierowania PDR Toruń, Bydgoszcz

myślę, że to jedyna sensowna opcja

podzielcie się opiniami jak coś wiecie, naprawa będzie z ac, ale po co mam to robić tu w Niemczech jak mogę w Polsce, a tu nie wiem co by wymyślili.

czekam na mądre porady

zdjęć nie mam, bo nie widać z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda najlepsza z możliwych do małych wgniceń, szczególnie po gradobiciu :whistling:

Polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktoś zna cennik mniej-wiecej chociaz jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno 150 zł od jednego wgniecenia?

To kto by naprawial maski w autach skoro mozna kupic komplet w kolorze za jakieś 1200 zł a pare wgniecen na masce jest, wiec przewyzszy mi zakup używki

Dach i słupki to wiadomo trzeba, ale ta cena trochę z nikad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 80 za dołek - jednak mozna dogadac sie za caly element . Koledze za a4 b5 kombi całe po gradzie wyszło 1500 ryczałtem :) Efekt - zaeboza . Nie widać śladów - a przy sprzedaży nikt nie będzie kręcil nosem że walone ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to myśle, ze sie dogadam

Teraz pytanie kiedy przyjedzie rzeczoznawca i na ile wyceni szkodę

Bardzo jestem ciekawy

Właśnie dobra opcja, nie wyobrażam sobie szpachlowania teraz dachu, potem tylko kłopot w razie sprzedaży

Takiej sytuacji jeszcze nie miałem, zeby taki grad padał cały parking samochodów i wszystkie w dolkach

Jak wyszedłem z galerii to tylko mokro było, podobno grad wielkości kurzych jajek był

Taka niespodzianka mnie czekała jak doszedłem do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemiło :kwasny:

ja robiłem auto w s-plus we wrocławiu i brali tak że 150zł od pierwszej wgnioty i po 50 od każdej następnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to looz

bo jednak auto bezwypadkowe, przy sprzedaży ktoś by mi zarzucił dachowanie, a tak będzie bez lipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy na jakiego rzeczoznawce sie trafi, bo mamuska w Micrze miala 108 wgniecen i rzeczoznawca podciagnal do 110. Zas u taty w aucie inny rzeczoznawca zaczal doliczyl cos 70 wgniecen po czym dalej mu sie nie chcialo i mowi: 'a wpiszemy 130' :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra i jak to wziął pod uwagę jako do zrobienia? Przecież to sa wgniecenia

Nie wymieniali np maski?

A jak wycenili? Napisz coś wiecej, żebym coś wiedział jak juz zacznie liczyć, bo co z tego, ze policzy

Te Niemcy to sa przyjebani, wiec nie wiadomo jak to wezmą pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu tacie (samochod Dacia Sandero - takze bez szalu) wyliczyli z AC 4000 zl, a poszedl to warsztatu co sie tym zajmuja i zaplacil 2400 zl, wszystkie wgnioty dalo sie usunac. Nie wiem jakby bylo w przypadku audi na masce, gdyz z pewnoscia jest ona trwalsza i twardsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze nie mam audi

Maskę mam aluminiowa, wiec powinno ładnie pójść.

Aaale ze względu na gradibicie w moim rejonie muszę poczekać aż gość zadzwoni i ustawi termin,

Wiec obawiam sie, ze trochę sie sprawa przeciagnie

4000 zł wycenili a ile miał wgniecen? Pamiętasz moze? Bo na jakiejś podstawie to liczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...