Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o kodowanie do sterownika ABS ESP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i proszę o pomoc posiadających wiedzę tajemną. W moim drugim samochodzie tj. VW Polo 1.2 12v kod silnika AZQ 2002r typ 9N. wymieniłem sterownik ABS ESP potrzebuję go zakodować (brak możliwości odczytania kodowania ze starego sterownika) Obecny kod to 0000 i ABS ESP nie działa. Do dyspozycji mam VCDS.

Opublikowano

Poszukaj na stronie ross tech wiki

Opublikowano
  • Autor

Na stronie ross tech wiki znalazłem tylko procedurę kalibracji czujnika skrętu g85. Nie ma (bądz szukam nie w tym miejscu co powinienem) rozpiski co do logowania i kodowania.

Opublikowano

Jak masz Vcds to jesteś w domu , tam są podpowiedzi , tylko najpierw musisz , wejść w zakładkę LOGIN i powinny się wyświetlić podpowiedzi , wpisujesz odpowiedni i dopiero kodowanie.

Opublikowano
  • Autor
Jak masz Vcds to jesteś w domu , tam są podpowiedzi , tylko najpierw musisz , wejść w zakładkę LOGIN i powinny się wyświetlić podpowiedzi , wpisujesz odpowiedni i dopiero kodowanie.

Dzięki za zainteresowanie się tematem. Co do całej procedury to trochę czytałem na ten temat i wiem, że trzeba najpierw się zalogować następnie kodowanie a na końcu kalibracja czujnika g85 i test drogowy. a co do VCDS-a to mam ori ale akurat w tym przypadku w oknie podpowiedzi jest tylko informacja, żeby się skątaktować z ross tech lub krajowym dostawcą (lub coś w tym stylu).:( Coś mi się wydaje, że ADAKO nie prowadzi takiego wsparcia ale jutro mogę spróbować.

Opublikowano

podaj dane sterownika abs

Opublikowano
  • Autor

Bosch 5.7 numer: 6q0907379m

Opublikowano
Opublikowano

kodowanie- 0003362

Opublikowano
  • Autor
kodowanie- 0003362

Otrzymałem pomoc z Adako kodowanie to 0003416. Dziękuję wszystkim bardzo za chęć pomocy, temat można zamknąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.