Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o kodowanie do sterownika ABS ESP


lukasz80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc posiadających wiedzę tajemną. W moim drugim samochodzie tj. VW Polo 1.2 12v kod silnika AZQ 2002r typ 9N. wymieniłem sterownik ABS ESP potrzebuję go zakodować (brak możliwości odczytania kodowania ze starego sterownika) Obecny kod to 0000 i ABS ESP nie działa. Do dyspozycji mam VCDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na stronie ross tech wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ross tech wiki znalazłem tylko procedurę kalibracji czujnika skrętu g85. Nie ma (bądz szukam nie w tym miejscu co powinienem) rozpiski co do logowania i kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Vcds to jesteś w domu , tam są podpowiedzi , tylko najpierw musisz , wejść w zakładkę LOGIN i powinny się wyświetlić podpowiedzi , wpisujesz odpowiedni i dopiero kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Vcds to jesteś w domu , tam są podpowiedzi , tylko najpierw musisz , wejść w zakładkę LOGIN i powinny się wyświetlić podpowiedzi , wpisujesz odpowiedni i dopiero kodowanie.

Dzięki za zainteresowanie się tematem. Co do całej procedury to trochę czytałem na ten temat i wiem, że trzeba najpierw się zalogować następnie kodowanie a na końcu kalibracja czujnika g85 i test drogowy. a co do VCDS-a to mam ori ale akurat w tym przypadku w oknie podpowiedzi jest tylko informacja, żeby się skątaktować z ross tech lub krajowym dostawcą (lub coś w tym stylu).:( Coś mi się wydaje, że ADAKO nie prowadzi takiego wsparcia ale jutro mogę spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowanie- 0003362

Otrzymałem pomoc z Adako kodowanie to 0003416. Dziękuję wszystkim bardzo za chęć pomocy, temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...