Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Wymiana rozrządu - jakie części ?


marooo9

Rekomendowane odpowiedzi

N 011 558 11 - podkładka pod rolkę napinającą - 1 zł

N 900 744 01 - nakrętka rolki napinającej - 2 zł

N 014 717 2 - śruba rolki odwracającej - 2 zł

Łukaszku ... sprawdz numery do AVG ... jestem ciekaw czy sa takie same ... [niestety w robocie nie mam ETKI]

dzieki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N 011 558 11 - podkładka pod rolkę napinającą - 1 zł

N 900 744 01 - nakrętka rolki napinającej - 2 zł

N 014 717 2 - śruba rolki odwracającej - 2 zł

Łukaszku ... sprawdz numery do AVG ... jestem ciekaw czy sa takie same ... [niestety w robocie nie mam ETKI]

dzieki ...

Tak Spankuś, w AFF i AVG będą te rzeczy co wymieniłeś takie same.

Zresztą te wszystkie części co wypisałem wyżej też są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat moze mi ktos powie czy przy wymianie rozrzadu a4 1,9 tdi 110 km 1998r. musze wymieniac pompe wody bo slyszalem ze nie koniecznie

zaleca sie ...

ta zaleca sie ... bo jest przy wymianie rozrzadu sporo rozbierania i wymiana przy okazji pompy wody ma na celu uniknięcie za jakis czas ponownego rozbierania przodu ;-)

u mnie po rozebraniu, przy wymianie rozrzadu okazało sie jeszcze konieczne wymienienie napinacza paska wielorowkowego klimy... tez sie zaleca, u mnie bylo to wrecz konieczne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zaleca, u mnie bylo to wrecz konieczne!!

Dokładnie tak. Wykaz części został skorygowany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zamienników to tylko kupuje żarówki - najczęściej philipsa :naughty:

Jak nie masz kasy na oryginały to lepiej sprzedać audi - szkoda tylko auta i twoich nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zamienników to tylko kupuje żarówki - najczęściej philipsa :naughty:

Jak nie masz kasy na oryginały to lepiej sprzedać audi - szkoda tylko auta i twoich nerwów

Gadasz głupoty takie, że szkoda słuchać.

Płyn do spryskiwaczy też kupujesz w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na myśłi części i wcale nie muszą być z ASO. Mam akurat znajomego, który może zawsze coś załatwić po niższej cenie w oryginale.[br]Dopisany: 23 Sierpień 2008, 18:34 _________________________________________________wyrażam tylko swoje zdanie z poczuciem humoru :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na myśłi części i wcale nie muszą być z ASO. Mam akurat znajomego, który może zawsze coś załatwić po niższej cenie w oryginale.

Po co mi oryginalne części (pomijam te, których zamienników nie dostaniesz) skoro np. w Inter Cars mogę kupić zamienniki i to takie, których producenci robią dla ASO.

Przykład:

Koło pasowe alternatora do mojego AVF kosztuje w ASO prawie 300 zł - opakowanie Audi, w środku koło producenta INA.

Kupiłem takie samo za 95 zł w Inter Cars w opakowaniu RUVILLE, a w środku ... INA.

Po co przepłacać ?

wyrażam tylko swoje zdanie z poczuciem humoru :wink4:

To zaznaczaj, że jest to z poczuciem humoru, bo tak nie wyglądało, a zbyt wiele osób to czyta i potem sugerują się takimi postami i przekazują dalej. Nie twierdzę oczywiście, że części z ASO nie są ok, ale skoro można to samo kupić taniej to po co przepłacać i dawać im zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie wszyscy mnie zrozumieli...

Koło pasowe alternatora do mojego AVF kosztuje w ASO prawie 300 zł - opakowanie Audi, w środku koło producenta INA.

Kupiłem takie samo za 95 zł w Inter Cars w opakowaniu RUVILLE, a w środku ... INA.

Właśnie miałem to na myśli, że oryginałem jest również część, którą możemy dostać w IC. Która została wyprodukowana przez firmę, która daje części na pierwszy montaż.

Podałeś bardzo dobry przykład.

P.S. Sory za wcześniejszą mało precyzyjną wypowiedź :notworthy::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...