Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z dołożonym tempomatem


Dave J.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dołożyłem niedawno tempomat, ale nie śmiga. Nie wiem dlaczego :facepalm: Dokładałem poza tym kierę MF z b7 i FIS. 16-stering wheel zakodowałem na:07-Recode: 02041.

Adaptacja w 17-Instruments: 10-Adaptaption: kanał 19, 01000 (chyba).

Aktywowałem tempomat w 01-Engine: Login: kanał 11, 11463.

Nie działa -.-

Co zrobiłem źle? Nie mam błędu z brakiem przyuczenia VIN-u w Stering wheel, mimo to i tak próbowłem to zrobić, ale wpisać w kanał 81 wartości 00111 się nie da. Wchodzi 111, niby ok a po chwili error. Pomocy -.-

P.S. Flyer gwarantuje, że manetka jest sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sprawdzić? Chciałbym zaznaczyć, że nawet nie zapala się kontrolka informująca o tempomacie w trakcie ustawiania etc. Czytałem że powinna się wyświetlać po przełączeniu manetki do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka zapala się dopiero jak ustawi się żądaną prędkość. Czujnik sprzęgła sprawdzisz w którejś grupie sterownika silnika - chyba 6, okienko jest opisane jako czujnik hamulca i sprzęgła. Po wciśnięciu pedału pojawiają się jedynki w okienku zamiast zer - dwa pierwsze dotyczą czujnika hamulca, ostatnia pozycja czujnika sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie działa ...

... nawet nie zapala się kontrolka informująca o tempomacie w trakcie ustawiania...

Na postoju tempomatu nie włączysz. Można to zrobić tylko podczas jazdy przy prędkości co najmniej 30 km/h .

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...