Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w wyborze tarcz MIKODA WS BOSCH ??? pilne ;)


Ksawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś już FIS informuje o hamulcach do wymiany. Wiem, że czeka mnie wymiana tarcz również i mam pilne pytanie: Jakie tarcze wybrać MIKODA GT nawiercane i nacinane, czy seria BOSCH??

Link do Mikody poglądowy Tarcze MIKODA GT - Sklep internetowy tuning | OEM+ Tuning Center

Miał ktoś z Was Mikody?

Dopowiem, że mam zamiar wrzucic juz 4 nowe ( w przypadku zmiany na Mikodę ) chociaz przód nie jest jeszcze wykończony.

Z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem kiedyś z kolega który zalozyl mikody i nie był zadowolony ze względu ze szybko bicia dostaly

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

i pamiętaj ze takie tarcze nacinane lub wiercone działają jak tartka jarzynowa ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość żałuję zmiany na wiercone. Lepiej zwiększyć średnicę na zwykłych.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, tak myslałem, że seria będzie lepsza... myslałem, że może będę miał heble jak marzenie :facepalm: a większe wymagają dodatkowych modyfikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj sobie do tematu o upgrdzie tam jest wszystko o co pytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania, bo nie zakładałem Mikody, ale ma przód i tył Boscha i jestem zadowolony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie najlepsze rozwiazanie... wazne aby byly nowe, takze wrzuce do skarbonki kolejne pare setek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wypowiem tak: miałem właśnie te mikody i przez pierwsze 2 miesiące było super, potem zaczeły dramatycznie bić, zmieniłem na tarcze ATE pover disc było ok i nie narzekałem. Obecnie mam na przodzie i tyle ZIMMERMANY SPORT od pół roku i jest genialnie ale koszt powala za komplet ponad tysiak:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinnonsie montowac w jakims serwisie z gwarancja na dany przebieg. Skad łykałeś te zimmermany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wypowiem tak: miałem właśnie te mikody i przez pierwsze 2 miesiące było super, potem zaczeły dramatycznie bić, zmieniłem na tarcze ATE pover disc było ok i nie narzekałem. Obecnie mam na przodzie i tyle ZIMMERMANY SPORT od pół roku i jest genialnie ale koszt powala za komplet ponad tysiak:(

U znajomego bardzo podobne objawy, po jakimś czasie lekkie bicie na mikodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ATE Powerdisc, wcześniej miałem Brembo (a dla Brembo słyszałem że właśnie Mikoda robi też) i szybciutko zaczęły bić.. Z tych 2 co podałeś to bym wybrał Boscha raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak dlugo pojezdzisz na tym Ate....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy wybór padł na BOSH wymieniane w Bosch Serwis także oferta dobra :banan: Te mikody wygląd mają fajny ale... :kox::thumbdown: Gdyby nie Wy by były Mikody i bym miał problem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...